مقام:
ثبت شکایات
آدرس
‏تهران - بلوار میرداماد - نبش نفت جنوبی - شماره 268
تلفن
021-22258630
موبایل
09123153060
ثبت شکایات

فرم تماس

سایر اطلاعات

سایر اطلاعات

قوانین و مقررات

متاسفانه عدم توجه و تخصص و گاها عدم تجربه کافی تعدادی از مهندسان و کارشناسان و حتی وکلاء در انجام امور محوله باعث نارضایتی بسیاری از متقاضیان کارشناسی شده است. به همین دلیل در یادداشت‌های مختلف به مناسبت اشاره کرده داشته‌ایم که حتما در انتخاب کارشناس دقت کافی صورت بگیرد. با توجه به اهمیت کارشناسی در انجام امور مختلف در محاکم رسمی و غیر رسمی تلاش گروه ما بر نهایت کیفیت ممکن در ارائه خدمات است.

اما با توجه به این که امکان هر گونه کاستی در امر کارشناسی ممتنع نیست به همین دلیل ما جهت جلوگیری از تضییع حقوق مراجعین بخشی را با عنوان ثبت شکایات و نقد و پیشنهادات قرار داده‌ایم تا از این طریق با همکاری مراجعین در توسعه کیفیت خدمات خود و پشتیبانی از مراجعین گامی اساسی برداشته باشیم.

با توجه به این که شکایت از کارشناس رسمی دادگستری و همچنین اثبات قصور اتفاق افتاده گاها کار دشوار و زمان‌بری برای شهروندان است از این رو جهت تضمین خدمات خود بلافاصله پس از گزارش‌های متقاضیان موضوع شکایت مورد بررسی همکاران ما قرار خواهد گرفت.
بنابراین افراد و نهاد‌هایی که به گروه ما جهت انجام امور خود مراجعه می‌نمایند، دغدغه‌ای در خصوص مشکلات ناشی از اختلاف با کارشناس و یا تضییع حقوق خود نخواهند داشت و امکان پیگیری آن به سرعت وجود خواهد داشت. گروه ما بر اساس آئین‌نامه‌ها و استاندارد‌ها به بررسی تخلفات کارشناس رسمی دادگستری می‌پردازد. بنابراین بدون آنکه درگیر در روند‌های اداری شکایت شوید به راحتی می‌توانید نسبت به احقاق حقوق خود اقدام کنید.

در صورتی که از انجام خدمات کارشناسی رضایت ندارید و یا نقد و پیشنهادی در این خصوص دارید برای انجام شکایت از کارشناس رسمی می‌توانید با شماره تلفن‌های موجود تماس بگیرید و یا انتقادات و پیشنهادات خود را به ایمیل و فکس ما ارسال نمائید. با توجه به اهمیت گروه ما به کیفیت خدمات شکایت از کارشناس دادگستری به سرعت مورد بررسی قرار داده می‌شود و رضایت متقاضیان جلب خواهد شد.