کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی ایرانگردی و جهانگردی

کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی ایرانگردی و جهانگردی

موضوع پر اهمیت در امر ارجاع کار به کارشناس، در ابتدا سابقه، تجربه، شناخت و آشنایی به حوزه تخصصی کارشناس است، چون کارشناس رسمی دادگستری ایرانگردی و جهانگردی برای ورود به این حوزه حداقل باید دارای لیسانس یا مدرک کارشناسی رشته دانشگاهی مرتبط مانند مدیریت گردشگری را دارا باشد ولی برخی از کارشناسان دارای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری یا دارای مدارک دوره‌های تخصصی دیگری نیز هستند، که در دفترچه یا عناوین صلاحیت‌های کارشناسی منعکس نمی‌گردد لذا ضرورت دارد قبل از رجوع به کارشناس در امور تخصصی یا ویژه ضمن تحقیق در این رابطه از تسلط وی به آن امر مطلع شوید، میتوانید در این خصوص نیز از خدمات این دفتر به صورت تلفنی یا کتبی استفاده نمایید.کارشناس رسمی دادگستری رشته ایرانگردی و جهانگردی

 

کارشناس رسمی دادگستری ایرانگردی و جهانگردی کیست؟

کارشناسان رسمی دادگستری در رشته ایرانگردی و جهانگردی شخص متخصصی است که با دارا بودن دانشنامه یا مدارک تحصیلی یا مدارج تجربی یا سابقه کار اقدام به شرکت در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته ایرانگردی و جهانگردی که توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به طور سالیانه برگزار می‌شود شرکت نموده و پس از قبولی و گذراندن دوره کارآموزی و اتیان سوگند، پروانه کارشناسی رسمی ایرانگردی و جهانگردی را دریافت نموده و در چارچوب رشته قبولی و صلاحیت‌ها احراز شده خدمات کارشناسی به محاکم یا سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی یا دولتی ارائه می‌نماید. از موضوع کارشناسی  "بررسی و ارزیابی قیمت و کیفیت خدمات امور سیاحتی و زیارتی، اماکن اقامتی، پذیرائی، حق الامتیاز آژانس مسافرتی" به عنوان مهم‌ترین صلاحیت رشته ایرانگردی و جهانگردی که بیشترین ارجاع به کارشناس دارد، می‌توان نام برد.

بطور خلاصه: کارشناس رسمی دادگستری ایرانگردی و جهانگردی بر اساس پروانه کارشناسی وظیفه ارزیابی قیمت خدمات سیاحتی، اماکن اقامتی، پذیرائی، امتیاز آژانس مسافرتی را برعهده دارد

 

·         کارشناسان رسمی دادگستری در رشته ایرانگردی و جهانگردی در چه موضوعاتی اظهار نظر می‌کنند؟

اصلی ترین حوزه های تخصصی کارشناس ایرانگردی و جهانگردی موارد زیر است:

 

o        کارشناسی بررسی ارزیابی کیفی و اظهار نظر در امور مربوط به مسافرهای سیاحتی و زیارتی

o        کارشناسی بررسی ارزیابی کیفی و اظهار نظر در خصوص استفاده از اماکن اقامتی

o        کارشناسی بررسی ارزیابی کیفی و اظهار نظر در خصوص استفاده از اماکن پذیرائی

o        کارشناسی بررسی ارزیابی کیفی و اظهار نظر در خصوص موقعیت محلی اماکن اقامتی، پذیرائی و آژانسهای مسافرتی

o        تعیین حق الامتیاز و درجه‌‌بندی در امور تخصصی مربوط

معرفی کارشناسان رسمی دادگستری رشته ایرانگردی و جهانگردی

در جدول زیر لیست مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری رشته ایرانگردی و جهانگردی به تفکیک رشته و استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در جداول زیر آمده است. لازم بذکر است لیست منتشر شده، به احتمال زیاد کامل نیست و بر اساس جدول منتشره توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان‌های ذکر شده در فوق در حال تکمیل و بروزرسانی جداول هستیم. در صورتی که کارشناس رسمی دادگستری ایرانگردی و جهانگردی هستید و علاقمند به همکاری با این گروه هستید، فرم صفحه همکاری را تکمیل و ارسال فرمائید.

کارشناسان همکار این دفتر متشکل از اعضاء کانون کارشناسان رسمی دادگستری، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و ماده 27 سازمان نظام مهندسی و کارشناسان تجربی رشته ایرانگردی و جهانگردی می‌باشند.

برای آشنایی با گروه کارشناسان رسمی دادگستری در رشته ایرانگردی و جهانگردی، می‌توانید با کلیک روی لینک تصویر و یا با استفاده از منوی سایت خدمات این دفتر را ملاحظه فرمایید.

همچنین برای اطلاع از با جزئیات فعالیت‌‌ها و شرح کامل صلاحیت‌های کارشناسان رسمی دادگستری ایرانگردی و جهانگردی، می‌توانید صفحه صلاحیت‌ها و توضیحات را ملاحظه فرمائید.

جهت دریافت خدمات کارشناسی با شماره تماس های مندرج در این سایت تماس حاصل فرمائید. یا مشاوره تخصصی در موضوعات مرتبط با رشته کارشناسی ایرانگردی و جهانگردی که در مطالب این سایت درج شده است، ابتدا با مطالعه صفحه مشاوره و اطلاع از زمان و هزینه مشاوره و نحوه تعیین وقت، اقدام به پرداخت هزینه در صفحه پرداخت نموده و پس از ارسال فیش، شماره تماس و زمان تعیین شده از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

لیست نام و نام خانوادگی و نشانی و مشخصات اعضای

کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

کارشناس رسمی دادگستری رشته ایرانگردی و جهانگردی

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

شماره پروانه

استان حوزه قضایی

شهر حوزه قضایی

آدرس موسسه

1

حمید

امیرحسینی

3948

تهران

تهران

خ پیروزی بلوار ابوذر نقشه اول کوچه سوم شرقی پ17

2

معصومه

امیری

3652

تهران

شهرری

شهر ری خ کمیل نرسیده به فرمانداری جنب جایگاه گاز بلوک رز 2 پ 1

3

محمد

خلیلی

5724

آذربایجانغربی

میاندوآب

میاندواب-4برج-خ امام (ره)

4

مریم

سهرابی

2940

اصفهان

اصفهان

اصفهان-خ پروین اعتصامی-بن بست گلها-پ46

5

غلامرضا

شاکری خمسه

5132

تهران

تهران

شریعتی-قلهک-روبروی خ یخچال پ1458ط فوقانی بانک تجارت

6

ارش

شهابی دهبکری

7345

آذربایجانغربی

مهاباد

ندارد

7

فهیمه

فانی

5805

فارس

شیراز

شیراز خ ادبیات بلوار چهل مقام کوچه 9 پ 187

8

مسعود

نیک آئین

3220

اصفهان

اصفهان

خیابان چهارباغ خواجو - کوچه صدر - جنب مسجد صدر - مجتمع صدر - واحد 4