کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی

کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی

موضوع پر اهمیت در امر ارجاع کار به کارشناس، در ابتدا سابقه، تجربه، شناخت و آشنایی به حوزه تخصصی کارشناس است، چون کارشناس رسمی دادگستری تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی برای ورود به این حوزه حداقل باید دارای لیسانس یا مدرک کارشناسی مرتبط مانند هنر یا سینما را دارا باشد ولی برخی از کارشناسان دارای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری یا دارای مدارک دوره‌های تخصصی دیگری نیز هستند، که در دفترچه یا عناوین صلاحیت‌های کارشناسی منعکس نمی‌گردد لذا ضرورت دارد قبل از رجوع به کارشناس در امور تخصصی یا ویژه ضمن تحقیق در این رابطه از تسلط وی به آن امر مطلع شوید، میتوانید در این خصوص نیز از خدمات این دفتر به صورت تلفنی یا کتبی استفاده نمایید.کارشناس رسمی دادگستری رشته تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی

 

کارشناس رسمی دادگستری تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی کیست؟

کارشناسان رسمی دادگستری در رشته تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی شخص متخصصی است که با دارا بودن دانشنامه یا مدارک تحصیلی یا مدارج تجربی یا سابقه کار اقدام به شرکت در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی که توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به طور سالیانه برگزار می‌شود شرکت نموده و پس از قبولی و گذراندن دوره کارآموزی و اتیان سوگند، پروانه کارشناسی رسمی تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی را دریافت نموده و در چارچوب رشته قبولی و صلاحیت‌ها احراز شده خدمات کارشناسی به محاکم یا سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی یا دولتی ارائه می‌نماید. از موضوع کارشناسی  "بررسی و شناسائی موضوع فیلمهای سینمایی و تلویزیون طبقه بندیکیفی فیلمهای سینمایی و تلوزیون" به عنوان مهم‌ترین صلاحیت رشته تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی که بیشترین ارجاع به کارشناس دارد، می‌توان نام برد.

بطور خلاصه: کارشناس رسمی دادگستری نمایش، سینما، عکاسی براساس پروانه کارشناسی وظیفه بررسی فیلم سینمایی و تلویزیون طبقه بندی فیلم سینمایی و تلوزیون را برعهده دارد

 

·         کارشناسان رسمی دادگستری در رشته تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی در چه موضوعاتی اظهار نظر می‌کنند؟

اصلی ترین حوزه های تخصصی کارشناس تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی موارد زیر است:

o        اعلام نظر در خصوص برگزاری نمایشگاههای عکس و جشنواره های فیلمهای سینمایی

o        رعایت بی طرفی در داوری آنها

o        بررسی و شناسائی موضوع فیلمهای سینمایی و تلویزیون طبقه بندی کیفی فیلمهای سینمایی و تلوزیون

o        تجزیه و تحلیل نظرات مردم در رابطه با فیلمها و عکسها بررسی فیلمها و عکسها و تصاویر از نظر تاثیرات اجتماعی

 

معرفی کارشناسان رسمی دادگستری رشته تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی

در جدول زیر لیست مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری رشته تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی به تفکیک رشته و استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در جداول زیر آمده است. لازم بذکر است لیست منتشر شده، به احتمال زیاد کامل نیست و بر اساس جدول منتشره توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان‌های ذکر شده در فوق در حال تکمیل و بروزرسانی جداول هستیم. در صورتی که کارشناس رسمی دادگستری تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی هستید و علاقمند به همکاری با این گروه هستید، فرم صفحه همکاری را تکمیل و ارسال فرمائید.

کارشناسان همکار این دفتر متشکل از اعضاء کانون کارشناسان رسمی دادگستری، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و ماده 27 سازمان نظام مهندسی و کارشناسان تجربی رشته تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی می‌باشند.

برای آشنایی با گروه کارشناسان رسمی دادگستری در رشته تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی، می‌توانید با کلیک روی لینک تصویر و یا با استفاده از منوی سایت خدمات این دفتر را ملاحظه فرمایید.

همچنین برای اطلاع از با جزئیات فعالیت‌‌ها و شرح کامل صلاحیت‌های کارشناسان رسمی دادگستری تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی، می‌توانید صفحه صلاحیت‌ها و توضیحات را ملاحظه فرمائید.

جهت دریافت خدمات کارشناسی با شماره تماس های مندرج در این سایت تماس حاصل فرمائید. یا مشاوره تخصصی در موضوعات مرتبط با رشته کارشناسی تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی که در مطالب این سایت درج شده است، ابتدا با مطالعه صفحه مشاوره و اطلاع از زمان و هزینه مشاوره و نحوه تعیین وقت، اقدام به پرداخت هزینه در صفحه پرداخت نموده و پس از ارسال فیش، شماره تماس و زمان تعیین شده از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

لیست نام و نام خانوادگی و نشانی و مشخصات اعضای

کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

کارشناس رسمی دادگستری رشته تئاتر ، سینما و هنرهای نمایشی

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

شماره پروانه

استان حوزه قضایی

شهر حوزه قضایی

آدرس موسسه

1

بهنام

حقیقی

5434

تهران

تهران

بزرگران رسالت چهارراه دردشت خ شهید حیدرخانی ک شهید نصرتی پ 55 ط اول

2

غلامرضا

کارگر شورکی

5531

یزد

یزد

میبد شهیدیه خ ولیعصر ک مسجد رقیه منزل غلامرضا کارگر