کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی آمار

کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی آمار

موضوع پر اهمیت در امر ارجاع کار به کارشناس، در ابتدا سابقه، تجربه، شناخت و آشنایی به حوزه تخصصی کارشناس است، چون کارشناس رسمی دادگستری آمار برای ورود به این حوزه حداقل باید دارای لیسانس یا مدرک کارشناسی آمار را دارا باشد ولی برخی از کارشناسان دارای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری یا دارای مدارک دوره‌های تخصصی دیگری نیز هستند، که در دفترچه یا عناوین صلاحیت‌های کارشناسی منعکس نمی‌گردد لذا ضرورت دارد قبل از رجوع به کارشناس در امور تخصصی یا ویژه ضمن تحقیق در این رابطه از تسلط وی به آن امر مطلع شوید، میتوانید در این خصوص نیز از خدمات این دفتر به صورت تلفنی یا کتبی استفاده نمایید.کارشناس رسمی دادگستری رشته آمار

 

کارشناس رسمی دادگستری آمار کیست؟

کارشناسان رسمی دادگستری در رشته آمار شخص متخصصی است که با دارا بودن دانشنامه یا مدارک تحصیلی یا مدارج تجربی یا سابقه کار اقدام به شرکت در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته آمار که توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به طور سالیانه برگزار می‌شود شرکت نموده و پس از قبولی و گذراندن دوره کارآموزی و اتیان سوگند، پروانه کارشناسی رسمی آمار را دریافت نموده و در چارچوب رشته قبولی و صلاحیت‌ها احراز شده خدمات کارشناسی به محاکم یا سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی یا دولتی ارائه می‌نماید. از موضوع کارشناسی  "آمار موضوعی، آمار توجیهی، تحلیل‌گری، تفسیرگری، کاربردی" به عنوان مهم‌ترین صلاحیت رشته آمار که بیشترین ارجاع به کارشناس دارد، می‌توان نام برد.

بطور خلاصه: کارشناس رسمی دادگستری آمار بر اساس پروانه کارشناسی وظیفه آمار موضوعی، آمار توجیهی، تحلیل‌گری، تفسیرگری، کاربردی را برعهده دارد

 

·         کارشناسان رسمی دادگستری در رشته آمار در چه موضوعاتی اظهار نظر می‌کنند؟

اصلی ترین حوزه های تخصصی کارشناس آمار موارد زیر است:

 

o        آمار موضوعی

o        آمار توجیهی

o        تحلیل گری

o        تفسیرگری

o        کاربردی

معرفی کارشناسان رسمی دادگستری رشته آمار

در جدول زیر لیست مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری رشته آمار به تفکیک رشته و استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در جداول زیر آمده است. لازم بذکر است لیست منتشر شده، به احتمال زیاد کامل نیست و بر اساس جدول منتشره توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان‌های ذکر شده در فوق در حال تکمیل و بروزرسانی جداول هستیم. در صورتی که کارشناس رسمی دادگستری آمار هستید و علاقمند به همکاری با این گروه هستید، فرم صفحه همکاری را تکمیل و ارسال فرمائید.

کارشناسان همکار این دفتر متشکل از اعضاء کانون کارشناسان رسمی دادگستری، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و ماده 27 سازمان نظام مهندسی و کارشناسان تجربی رشته آمار می‌باشند.

برای آشنایی با گروه کارشناسان رسمی دادگستری در رشته آمار، می‌توانید با کلیک روی لینک تصویر و یا با استفاده از منوی سایت خدمات این دفتر را ملاحظه فرمایید.

همچنین برای اطلاع از با جزئیات فعالیت‌‌ها و شرح کامل صلاحیت‌های کارشناسان رسمی دادگستری آمار، می‌توانید صفحه صلاحیت‌ها و توضیحات را ملاحظه فرمائید.

جهت دریافت خدمات کارشناسی با شماره تماس های مندرج در این سایت تماس حاصل فرمائید. یا مشاوره تخصصی در موضوعات مرتبط با رشته کارشناسی آمار که در مطالب این سایت درج شده است، ابتدا با مطالعه صفحه مشاوره و اطلاع از زمان و هزینه مشاوره و نحوه تعیین وقت، اقدام به پرداخت هزینه در صفحه پرداخت نموده و پس از ارسال فیش، شماره تماس و زمان تعیین شده از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

لیست نام و نام خانوادگی و نشانی و مشخصات اعضای

کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

کارشناس رسمی دادگستری رشته آمار

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

شماره پروانه

استان حوزه قضایی

شهر حوزه قضایی

آدرس موسسه

1

قباد

بیرانوند

6712

لرستان

خرم آباد

خرم اباد-کوی ارتش-فاز2-شهاب3شرقی-حیاط اول سمت راست

2

فرشته

خدا بنده شهرکی

6385

اصفهان

اصفهان

اصفهان خ حکیم نظامی کوچه سنگتراشها کوچه چهار سوق روبروی قنادی شکر چیان پلاک 8175873499

3

زهرا

شهبازی

3457

اصفهان

اصفهان

خ رباط کوی سپاهان پ24

4

میراسلام

صفری

6927

آذربایجانغربی

ارومیه

 

5

معصومه

قربانی

3030

سمنان

سمنان

سمنان-میدان امیر کبیر-بلوار اخلاقی-پشت شرکت گاز-خانه های سازمانی-منزل چهارم