کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی داروسازی و سم شناسی

کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی داروسازی و سم شناسی

موضوع پر اهمیت در امر ارجاع کار به کارشناس، در ابتدا سابقه، تجربه، شناخت و آشنایی به حوزه تخصصی کارشناس است، چون کارشناس رسمی دادگستری داروسازی و سم شناسی برای ورود به این حوزه حداقل باید دارای لیسانس یا مدرک دکترای حرفه‌ای داروسازی را دارا باشد ولی برخی از کارشناسان دارای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری یا دارای مدارک دوره‌های تخصصی دیگری نیز هستند، که در دفترچه یا عناوین صلاحیت‌های کارشناسی منعکس نمی‌گردد لذا ضرورت دارد قبل از رجوع به کارشناس در امور تخصصی یا ویژه ضمن تحقیق در این رابطه از تسلط وی به آن امر مطلع شوید، میتوانید در این خصوص نیز از خدمات این دفتر به صورت تلفنی یا کتبی استفاده نمایید.کارشناس رسمی دادگستری رشته داروسازی و سم شناسی

 

کارشناس رسمی دادگستری داروسازی و سم شناسی کیست؟

کارشناسان رسمی دادگستری در رشته داروسازی و سم شناسی شخص متخصصی است که با دارا بودن دانشنامه یا مدارک تحصیلی یا مدارج تجربی یا سابقه کار اقدام به شرکت در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته داروسازی و سم شناسی که توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به طور سالیانه برگزار می‌شود شرکت نموده و پس از قبولی و گذراندن دوره کارآموزی و اتیان سوگند، پروانه کارشناسی رسمی داروسازی و سم شناسی را دریافت نموده و در چارچوب رشته قبولی و صلاحیت‌ها احراز شده خدمات کارشناسی به محاکم یا سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی یا دولتی ارائه می‌نماید. از موضوع کارشناسی  "ارزیابی قیمت تولیدات و مواد اولیه فرآورده‌های داروئی، بهداشتی، آرایشی، حق امتیاز داروخانه" به عنوان مهم‌ترین صلاحیت رشته داروسازی و سم شناسی که بیشترین ارجاع به کارشناس دارد، می‌توان نام برد.

بطور خلاصه: کارشناس رسمی دادگستری داروسازی و سم شناسی بر اساس پروانه کارشناسی وظیفه ارزیابی تولیدات و مواد اولیه داروئی، بهداشتی، آرایشی، حق امتیاز داروخانه را برعهده دارد

 

·         کارشناسان رسمی دادگستری در رشته داروسازی و سم شناسی در چه موضوعاتی اظهار نظر می‌کنند؟

اصلی ترین حوزه های تخصصی کارشناس داروسازی و سم شناسی موارد زیر است:

o        بررسی و ارزیابی مواد اولیه فرآورده‌های داروئی، بهداشتی، آرایشی

o        بررسی و ارزیابی اقلام داروئی و آرایشی و بهداشتی

o        بررسی و اظهارنظر در مورد مواد اعتیادآور و کارشناسی شناخت کاربرد مسمومیتهای داروئی

o        بررسی و ارزیابی فرآورده‌های بیولوژیک

o        تعیین حق الامتیاز و پروانه داروخانه‌‌ها‌

o        رسیدگی به امور فنی و تخصصی داروخانه‌‌ها‌

معرفی کارشناسان رسمی دادگستری رشته داروسازی و سم شناسی

در جدول زیر لیست مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری رشته داروسازی و سم شناسی به تفکیک رشته و استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در جداول زیر آمده است. لازم بذکر است لیست منتشر شده، به احتمال زیاد کامل نیست و بر اساس جدول منتشره توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان‌های ذکر شده در فوق در حال تکمیل و بروزرسانی جداول هستیم. در صورتی که کارشناس رسمی دادگستری داروسازی و سم شناسی هستید و علاقمند به همکاری با این گروه هستید، فرم صفحه همکاری را تکمیل و ارسال فرمائید.

کارشناسان همکار این دفتر متشکل از اعضاء کانون کارشناسان رسمی دادگستری، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و ماده 27 سازمان نظام مهندسی و کارشناسان تجربی رشته داروسازی و سم شناسی می‌باشند.

برای آشنایی با گروه کارشناسان رسمی دادگستری در رشته داروسازی و سم شناسی، می‌توانید با کلیک روی لینک تصویر و یا با استفاده از منوی سایت خدمات این دفتر را ملاحظه فرمایید.

همچنین برای اطلاع از با جزئیات فعالیت‌‌ها و شرح کامل صلاحیت‌های کارشناسان رسمی دادگستری داروسازی و سم شناسی، می‌توانید صفحه صلاحیت‌ها و توضیحات را ملاحظه فرمائید.

جهت دریافت خدمات کارشناسی با شماره تماس های مندرج در این سایت تماس حاصل فرمائید. یا مشاوره تخصصی در موضوعات مرتبط با رشته کارشناسی داروسازی و سم شناسی که در مطالب این سایت درج شده است، ابتدا با مطالعه صفحه مشاوره و اطلاع از زمان و هزینه مشاوره و نحوه تعیین وقت، اقدام به پرداخت هزینه در صفحه پرداخت نموده و پس از ارسال فیش، شماره تماس و زمان تعیین شده از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

لیست نام و نام خانوادگی و نشانی و مشخصات اعضای

کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

کارشناس رسمی دادگستری رشته داروسازی و سم شناسی

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

شماره پروانه

استان حوزه قضایی

شهر حوزه قضایی

آدرس موسسه

1

مژگان

اسفندیارپور

3455

تهران

تهران

تهران-خ پاسداران-بهستان سوم-پلاک7-واحد10

2

مریم

بابائی

3389

تهران

تهران

خ سهروردی شمالی-خ هویزه غربی-پلاک146-

3

مریم

بلوچی

4194

اصفهان

اصفهان

 

4

منصور

جوانمردی

2270

تهران

تهران

تهرانپارس میدان استخر بلوار وفا دار شرقی خ شهید رجائی (سازمان گوشت)داروخانه دکتر جوانمرد

5

ستاره السادات

حجازی

2721

تهران

تهران

گیشا کوی نصر-خیابان12-پ13واحد5

6

عفت

رحیمی پورنجف آبادی

5665

اصفهان

نجف آباد

خ امام کوی شهید حجتی کوی نکودل منزل دکتر محسن عیدی

7

سمانه

عامل راحت طلب

4474

خراسان

مشهد

 

8

سوفیق

فامیل گل عزیز

4548

تهران

تهران

خ خرمشهر خ شهید عربعلی خ دهم پ 32 ط سوم

9

فرزاد

فرزد

2294

تهران

تهران

بزرگراه رسالت خ دبستان خ صیامنش پلاک92 ط2 جنوبی

10

فرشته

فلاح زاده

5469

مازندران

آمل

خ امام رضا رضوان 39 شهرک مروارید پ b1 منزل شخصی

11

مهرانوش

ملک

3548

تهران

تهران

خ مطهری-خ میرعماد-انتهای کوی 13-پ64-واحد19

12

لیلا

ناظمیان

2544

خراسان

مشهد

مشهد-سروش-سروش15-پلاک124-طبقه دوم

13

نوشین آفرین

هیراد

3461

تهران

تهران

تهران-خ دکر فاطمی-خ پروین اعتصامی-کوچه لعل شرقی-پلاک19