کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی امور خبرنگاری و روزنامه نگاری

موضوع پر اهمیت در امر ارجاع کار به کارشناس، در ابتدا سابقه، تجربه، شناخت و آشنایی به حوزه تخصصی کارشناس است، چون کارشناس رسمی دادگستری امور خبرنگاری و روزنامه نگاری برای ورود به این حوزه حداقل باید دارای لیسانس یا مدرک کارشناسی مرتبط مانند مدیریت رسانه را دارا باشد ولی برخی از کارشناسان دارای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری یا دارای مدارک دوره‌های تخصصی دیگری نیز هستند، که در دفترچه یا عناوین صلاحیت‌های کارشناسی منعکس نمی‌گردد لذا ضرورت دارد قبل از رجوع به کارشناس در امور تخصصی یا ویژه ضمن تحقیق در این رابطه از تسلط وی به آن امر مطلع شوید، میتوانید در این خصوص نیز از خدمات این دفتر به صورت تلفنی یا کتبی استفاده نمایید.کارشناس رسمی دادگستری رشته امور خبرنگاری و روزنامه نگاری

 

کارشناس رسمی دادگستری امور خبرنگاری و روزنامه نگاری کیست؟

کارشناسان رسمی دادگستری در رشته امور خبرنگاری و روزنامه نگاری شخص متخصصی است که با دارا بودن دانشنامه یا مدارک تحصیلی یا مدارج تجربی یا سابقه کار اقدام به شرکت در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته امور خبرنگاری و روزنامه نگاری که توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به طور سالیانه برگزار می‌شود شرکت نموده و پس از قبولی و گذراندن دوره کارآموزی و اتیان سوگند، پروانه کارشناسی رسمی امور خبرنگاری و روزنامه نگاری را دریافت نموده و در چارچوب رشته قبولی و صلاحیت‌ها احراز شده خدمات کارشناسی به محاکم یا سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی یا دولتی ارائه می‌نماید. از موضوع کارشناسی  "ارزیابی میزان دستمزد کارهای انجام شده توسط خبرنگاران و روزنامه نگاران" به عنوان مهم‌ترین صلاحیت رشته امور خبرنگاری و روزنامه نگاری که بیشترین ارجاع به کارشناس دارد، می‌توان نام برد.

بطور خلاصه: کارشناس رسمی دادگستری امور خبرنگاری و روزنامه نگاری بر اساس پروانه کارشناسی وظیفه ارزیابی میزان دستمزد ارائه خدمات خبرنگاران و روزنامه نگاران را برعهده دارد

 

·         کارشناسان رسمی دادگستری در رشته امور خبرنگاری و روزنامه نگاری در چه موضوعاتی اظهار نظر می‌کنند؟

اصلی ترین حوزه های تخصصی کارشناس امور خبرنگاری و روزنامه نگاری موارد زیر است:

o        ارزیابی میزان دستمزد کارهای انجام شده توسط خبرنگاران و روزنامه نگاران

معرفی کارشناسان رسمی دادگستری رشته امور خبرنگاری و روزنامه نگاری

در جدول زیر لیست مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری رشته امور خبرنگاری و روزنامه نگاری به تفکیک رشته و استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در جداول زیر آمده است. لازم بذکر است لیست منتشر شده، به احتمال زیاد کامل نیست و بر اساس جدول منتشره توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان‌های ذکر شده در فوق در حال تکمیل و بروزرسانی جداول هستیم. در صورتی که کارشناس رسمی دادگستری امور خبرنگاری و روزنامه نگاری هستید و علاقمند به همکاری با این گروه هستید، فرم صفحه همکاری را تکمیل و ارسال فرمائید.

کارشناسان همکار این دفتر متشکل از اعضاء کانون کارشناسان رسمی دادگستری، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و ماده 27 سازمان نظام مهندسی و کارشناسان تجربی رشته امور خبرنگاری و روزنامه نگاری می‌باشند.

برای آشنایی با گروه کارشناسان رسمی دادگستری در رشته امور خبرنگاری و روزنامه نگاری، می‌توانید با کلیک روی لینک تصویر و یا با استفاده از منوی سایت خدمات این دفتر را ملاحظه فرمایید.

همچنین برای اطلاع از با جزئیات فعالیت‌‌ها و شرح کامل صلاحیت‌های کارشناسان رسمی دادگستری امور خبرنگاری و روزنامه نگاری، می‌توانید صفحه صلاحیت‌ها و توضیحات را ملاحظه فرمائید.

جهت دریافت خدمات کارشناسی با شماره تماس های مندرج در این سایت تماس حاصل فرمائید. یا مشاوره تخصصی در موضوعات مرتبط با رشته کارشناسی امور خبرنگاری و روزنامه نگاری که در مطالب این سایت درج شده است، ابتدا با مطالعه صفحه مشاوره و اطلاع از زمان و هزینه مشاوره و نحوه تعیین وقت، اقدام به پرداخت هزینه در صفحه پرداخت نموده و پس از ارسال فیش، شماره تماس و زمان تعیین شده از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

لیست نام و نام خانوادگی و نشانی و مشخصات اعضای

کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

کارشناس رسمی دادگستری رشته امور خبرنگاری و روزنامه نگاری

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

شماره پروانه

استان حوزه قضایی

شهر حوزه قضایی

آدرس موسسه

1

محمدباقر

احسانی

6428

تهران

تهران

خ ویلا خ سپند شرقی پلاک 10ط 5

2

حبیب الله

معظمی گودرزی

7366

تهران

تهران

ندارد