قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت کارشناس

کاربر گرامی؛ از اینکه  سایت ما را برای تامین خدمات مورد نیازتان انتخاب کرده‌اید، بسیار خرسندیم. مجموعه مدیریت و کارشناسان این گروه تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا با ارایه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت و مطلوب از یک خدمت اینترنتی در قالب دیجیتال را برای شما رقم بزنیم .

در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل مجموعه‌ای از قوانین ضروری تهیه شده است که در ادامه به آگاهی شما می‌رسد. خواهشمند است، این قوانین را مطالعه نمایید و سپس با آسودگی خیال نسبت به بهره‌مندی از خدمات ما اقدام فرمایید.

استفاده از امکانات سایت و تکمیل فرم پرداخت و تایید قوانین به منزله اطلاع و تایید قوانین سایت بوده و دائما این قوانین به روز رسانی و بهینه میشود و تایید آنها به منزله قبول تمامی شرایط سایت است.

این سایت در سامانه ساماندهی با ثبت شده و کد شامد دریافت نموده است

این سایت خدمات فنی و مهندسی یا نظارت ، مشاوره و دستمزد کارشناسی و یا نظایر آن را مطابق با این مقررات ارائه می نماید.

شرایط خصوصی پرداخت سایت :

-              این سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران اعم از قوانین زیر فعالیت میکند

-              قانون جرایم رایانه ای

-              قانون تجارت الکترونیک

-              قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده

-              قانون حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان

بدلیل نوع فروش در این سایت که ارائه خدمات فنی و مهندسی است و خدمت ارائه شده انحصارا برای هر فرد بوده و شکل اختصاصی دارد  لذا لغو سفارش صورت گرفته پس از پرداخت بخشی از دستمزد ممکن نیست و پرداخت هر مبلغی به منزله بخشی از ثمن معامله است.

خدمات ارائه شده مطابق قوانین کشور بوده و مطابق ماده 10 قانون مدنی ، تعیین ارزش خدمات بر اساس توافق صورت میگیرد و ملاک تعیین ثمن خدمات توافق است و در صورتیکه ارزش خدمات تعیین نشده باشد مبنای توافق تعرفه می باشد.

در صورتیکه به هر دلیلی از خدمات ارائه شده رضایت ندارید میتوانید ابتدا با ارسال ایمیل اشکال را طرح نمایید و سپس از طریق داوری حل اختلاف نمایید.

بجز تعیین ارزش خدمات و قیمت توافق شده و عدم امکان لغو خدمات درخواست شده  سایر موارد قراردادی عرف براین توافق فروش حاکم می باشد.