کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی روابط کار و کارگری

کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی کار و کارگری

موضوع پر اهمیت در امر ارجاع کار به کارشناس، در ابتدا سابقه، تجربه، شناخت و آشنایی به حوزه تخصصی کارشناس است، چون کارشناس رسمی دادگستری کار و کارگری برای ورود به این حوزه حداقل باید دارای لیسانس یا مدرک کارشناسی مرتبط مانند مهندسی ایمنی را دارا باشد ولی برخی از کارشناسان دارای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری یا دارای مدارک دوره‌های تخصصی دیگری نیز هستند، که در دفترچه یا عناوین صلاحیت‌های کارشناسی منعکس نمی‌گردد لذا ضرورت دارد قبل از رجوع به کارشناس در امور تخصصی یا ویژه ضمن تحقیق در این رابطه از تسلط وی به آن امر مطلع شوید، میتوانید در این خصوص نیز از خدمات این دفتر به صورت تلفنی یا کتبی استفاده نمایید.کارشناس رسمی دادگستری رشته روابط کار و کارگری

 

کارشناس رسمی دادگستری کار و کارگری کیست؟

کارشناسان رسمی دادگستری در رشته کار و کارگری شخص متخصصی است که با دارا بودن دانشنامه یا مدارک تحصیلی یا مدارج تجربی یا سابقه کار اقدام به شرکت در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته کار و کارگری که توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به طور سالیانه برگزار می‌شود شرکت نموده و پس از قبولی و گذراندن دوره کارآموزی و اتیان سوگند، پروانه کارشناسی رسمی کار و کارگری را دریافت نموده و در چارچوب رشته قبولی و صلاحیت‌ها احراز شده خدمات کارشناسی به محاکم یا سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی یا دولتی ارائه می‌نماید. از موضوع کارشناسی  " اظهارنظر در خصوص شکایات و اختلافات فیمابین کارگران و کارفرمایان ناشی از اجرای قانون کار" به عنوان مهم‌ترین صلاحیت رشته کار و کارگری که بیشترین ارجاع به کارشناس دارد، می‌توان نام برد.

بطور خلاصه: کارشناس رسمی دادگستری کار و کارگری بر اساس پروانه کارشناسی وظیفه بررسی شکایات و اختلافات مابین کارگران و کارفرمایان ناشی از اجرای قانون کار را برعهده دارد

 

·         کارشناسان رسمی دادگستری در رشته کار و کارگری در چه موضوعاتی اظهار نظر می‌کنند؟

اصلی ترین حوزه های تخصصی کارشناس کار و کارگری موارد زیر است:

o        اظهارنظر در خصوص اختلافات ناشی از پیمانهای دسته جمعی کار

o        طرحهای طبقه بندی مشاغل و پاداش افزایش تولید

o        اظهارنظر در خصوص شکایات و اختلافات فیمابین کارگران و کارفرمایان ناشی از اجرای قانون کار

o        اظهارنظر در خصوص اختلافات ناشی از اجرای قانون تامین اجتماعی

 

معرفی کارشناسان رسمی دادگستری رشته کار و کارگری

در جدول زیر لیست مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری رشته کار و کارگری به تفکیک رشته و استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در جداول زیر آمده است. لازم بذکر است لیست منتشر شده، به احتمال زیاد کامل نیست و بر اساس جدول منتشره توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان‌های ذکر شده در فوق در حال تکمیل و بروزرسانی جداول هستیم. در صورتی که کارشناس رسمی دادگستری کار و کارگری هستید و علاقمند به همکاری با این گروه هستید، فرم صفحه همکاری را تکمیل و ارسال فرمائید.

کارشناسان همکار این دفتر متشکل از اعضاء کانون کارشناسان رسمی دادگستری، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و ماده 27 سازمان نظام مهندسی و کارشناسان تجربی رشته کار و کارگری می‌باشند.

برای آشنایی با گروه کارشناسان رسمی دادگستری در رشته کار و کارگری، می‌توانید با کلیک روی لینک تصویر و یا با استفاده از منوی سایت خدمات این دفتر را ملاحظه فرمایید.

همچنین برای اطلاع از با جزئیات فعالیت‌‌ها و شرح کامل صلاحیت‌های کارشناسان رسمی دادگستری کار و کارگری، می‌توانید صفحه صلاحیت‌ها و توضیحات را ملاحظه فرمائید.

جهت دریافت خدمات کارشناسی با شماره تماس های مندرج در این سایت تماس حاصل فرمائید. یا مشاوره تخصصی در موضوعات مرتبط با رشته کارشناسی کار و کارگری که در مطالب این سایت درج شده است، ابتدا با مطالعه صفحه مشاوره و اطلاع از زمان و هزینه مشاوره و نحوه تعیین وقت، اقدام به پرداخت هزینه در صفحه پرداخت نموده و پس از ارسال فیش، شماره تماس و زمان تعیین شده از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

لیست نام و نام خانوادگی و نشانی و مشخصات اعضای

کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

کارشناس رسمی دادگستری رشته کار و کارگری

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

شماره پروانه

استان حوزه قضایی

شهر حوزه قضایی

آدرس موسسه

1

سیدموسی

پیروان

7316

خوزستان

اهواز

اهواز کیان آباد خ 28 شرقی سمت کیانپارس بعد از حسینیه پلاک 10

2

علی رضا

صابریان بروجنی

5326

اصفهان

اصفهان

سپاهان شهر-خ خوارزمی5-خ احسان-خ مرجان-پلاک87