مقالات سایت
دسته بندی مقالات
مقالات سایت
دسته بندی مقالات

PersianTurkishArabicRussianGermanUK_englishUS_englishSwedishFrench

ارزیابی در اغلب رشته‌های کارشناسان رسمی دادگستری به وسیله ابزار‌های گوناگون صورت می‌گیرد. اهمیت دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن در میزان دقت و همچنین وسیع‌تر کردن حوزه‌کاری کارشناسان است. برای مثال سندی که به دلایل و محدودیت‌های تکنولوژیک احتمال ارزیابی آن وجود نداشته امروزه قابل بازیابی با دستگاه‌های جدید است. این موضوع برای سایر رشته‌های کارشناسی هم صدق می‌کند. رشته‌های فنی و مهندسی اعم از راه و ساختمان، نقشه‌برداری و یا امور ثبتی نیازمند دارا بودن تجهیزات مدرن در انجام امور نقشه‌برداری،کوادکوپتر، دوربین‌های لایکا، متر لیزی، دستگاه‌های جی پی اس جانمایی، تعیین موقعیت، ارزیابی سازه‌، آزمایش بتن، آزمایش خاک و غیره است.

در سایر رشته‌های کارشناسی چون رشته‌های علوم آزمایشگاهی نیز ما اهمیت این مسئله را بیش از پیش متوجه شده‌ایم و تمام تلاش ما در راستای ارتقاء سطح تکنولوژی بوده است که همکاران ما در این حوزه‌ها به راحتی اقدام به کارشناسی نموده و افراد و ارگان‌های مراجعه کننده نیز هزینه کمتری متقبل خواهند شد. تلاش ما بر آن است تا کارشناس با تجهیزات مدرن همه امور ممکنه در حوزه کارشناس دادگستری را مورد ارزیابی دقیق قرار دهد.

به همین دلیل از همان ابتدای کارشناسی تاکید اعضاء گروه ما بر افزایش دانش کارشناسان و ارتقاء توانایی فنی آن ها بوده تا از این طریق هم دقت و کیفیت ارزیابی‌ها افزایش یابد و از سوی دیگر روند کارشناسی به سرعت بیشتری صورت پذیرد.

در این همین راستا علاوه بر تجهیز مهندسان و کارشناسان عضو، بخشی را در قسمت https://www.exp-co.com/shop/ این سایت جهت معرفی به کارشناسان و مهندسان محترم افزوده‌ایم که از آن طریق می‌توانند اطلاعات کاملی در خصوص دستگاه‌های نقشه‌برداری، تجهیزات مهندسی ساختمان و همچنین نرم‌افزار‌های مورد نیاز به دست آورید.

با توجه به گسترده بودن خدمات ما در این خصوص در صورتی که در مورد خاصی نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های موجود با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید.

No Internet Connection