همکاری

یقینا با عبارت هم افزایی آشنایی دارید ، شیوه کار ما در طول دهه گذشته بر آن استوار بوده است و دلیل موفقیت گروه ما نیز همین است.

مکررا گروههای باسبک کاری ما تشکیل و منحل شدند، علت آن تمرکز بر روی درآمد انفرادی یا نفع شخصی بوده که نهایتا منجر به اختلاف در گروه و تخلف مالی و اخراج اعضا و انحلال گروه عمده نتیجه آن است، ولی ما با در نظر گرفتن اشتراک مالی، همکاران با معرفی امور کارشناسی به یکدیگر، بعضا حتی عضوی بدون انجام یک کار کارشناسی، درآمدی قریب به پرکار ترین عضو گروه را بدست آورده است. چون در برخی از گروهها ، ارجاع کار کم است ولی ظرفیت جذب همکاری بالاست . این همان روشی است که ما شما را دعوت به همکاری می نمائیم.

ما در 4 نقطه تهران و بیش از نیمی از استانها دفاتر کار متمرکز داریم که مالکیت آنها با ما نیست ولی گروه گرداننده امور است .

خوشحال خواهیم شد به جمع ما بپیوندید چون اتاق کار شما آماده است فقط در صورتیکه با شیوه کار ما هماهنگی دارید در خدمت شماییم.

Daftar450

ما گروهی از کارشناسان رسمی دادگستری در رشته های متعددی هستیم که در حوزه هایی که در سایت ملاحظه می فرمایید فعالیت میکنیم، شما هم فارغ از رشته کارشناسی تان در صورتیکه علاقمند به همکاری با ما هستید لطفاً فرم زیر را تکمیل و  ارسال فرمایید تا شرایط و نحوه همکاری برای شما ارسال شود.

 

نام

نام خانوادگی

سن

رشته کارشناسی

استان حوزه قضایی

مدت اعتبار دفترچه

سابقه کاری

(سال)

استان محل اقامت

عنوان شغل فعلی

(به جز کارشناسی)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شماره  همراه و

تلفن ثابت

 

آدرس پستی

 

 

آدرس ایمیل

 

 

سوابق کاری

(بجز کارشناسی)

و مدت آن و عنوان شغلی

 

 

 

 

 

صلاحیتها مطابق دفترچه کارشناسی

 

                   

 

کارشناسان محترم  رسمی دادگستری که علاقمند به همکاری با گروه وکلاء و کارشناسان رسمی دادگستری می باشند می توانند فرم فوق را  به آدرس  ذیل ارسال نمایند.  از راهنمایی های همکاران در جهت توسعه فعالیتها خشنود خواهیم شد

e-mail :   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

می بایست فرم از طریق آدرس الکترونیکی ارسال گردد و امکان استفاده از اطلاعات درج شده در فرم فقط در صورت تایپی بودن و ارسال با ایمیل میسر است.

اگر نیاز به مشورت دارید حتما از طریق ایمیل موضوع را مطرح نمایید یا از ساعت 16-18 با تلفن ثابت 22258649  تماس حاصل فرمایید.

 

گروه کارشناسان رسمی دادگستری