مهندسین ، وکلا و کارشناسان رسمی

همکاران این مجموعه با تخصص های ذیل گرد هم آمده اند:


•    اساتید دانشگاه
•    کارشناسان رسمی دادگستری
•    وکلاء پایه یک دادگستری
•    اعضاء پایه یک سازمان نظام مهندسی
•    بازرسان متخصص جوشکاری
•    مهندسین مشاور پایه یک  معماری و شهر سازی
•   وکلا و مهندسین با تحصیلات دانشگاهی فوق لیسانس و دکتری

امر کارشناسی در رابطه با توسعه عدالت قضائی در کشور و بهبود روند دادرسی ایجاد شده است. از یک سو پیوند تنگاتنگ فنی و علمی با بسیاری از علوم روز دارد و از سوی دیگر همواره با قوانین و مقررات جدید تطبیق داده می‌شود. به همین دلیل در بسیاری از پرونده‌های قضائی و مشکلاتی که برای نهاد‌ها و ارگان و شهروندان ایجاد می‌شود هر چند که در یک حوزه خاص باشد، نیاز به هم اندیشی و گاها مشاوره با سایر کارشناسان موضوع پراهمیتی در انجام کارشناسی خواهد بود.

از این رو گروه کارشناسان رسمی دادگستری  از ابتدای فعالیت خود بر آن بوده، جمعی از کارشناسان رسمی دادگستری تهران که مشغله و دغدغه آن‌ها امر کارشناسی است را گرد هم آورد تا بتواند امور مربوط به کارشناسی را چون کلیتی در نظر بگیرد و با انجام هم اندیشی و همکاری در حوزه‌های مختلف به آن هدف نایل آید.

به همین دلیل مجموعه ما متشکل از اساتید دانشگاه‌های مختلف در حوزه‌های فنی و مهندسی، علوم، حقوق و جمعی از وکلای معتبر دادگستری است که با ارزیابی‌های فنی خود در هشتاد و نه رشته کارشناس رسمی دادگستری و همچنین مباحث حقوقی مربوط به وکالت اقدام به اظهار نظر فنی و حقوقی می‌نمایند.

ارتباط ما با اساتید دانشگاه زمینه ایجاد سمینار‌های مختلف در خصوص علوم و تکنولوژی که کارشناسان را در امر کارشناسی یاری می‌کند فراهم کرده و این موضوع کیفیت ارزیابی و کارشناسی را توسط کارشناسان مجموعه ما در سطح قابل قبولی ارتقاء داده و سبب حسن شهرت مجموعه در کشور و همچنین پرونده‌های بین‌المللی نموده است.

علاوه بر این از آن جا که امور مربوط به کارشناسی دارای گوناگونی است تلاش مجموعه بر حفظ و ایجاد تعامل با نهاد‌های مرتبط مانند سازمان نظام مهندسی، کارشناسان قوه قضائیه و بسیاری از نهاد‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی بوده است تا از این راه بر کیفیت خدمات خود بیافزاید و همچنین از اطاله دادرسی در محاکم جلوگیری شود.

بنابراین با توجه به لزوم گسترش این خدمات، گروه کارشناسان رسمی دادگستری از همه متخصصان و کارشناسان مجرب در حوزه‌های مذکور دعوت به همکاری می‌نماید. امید آن که بتوانیم با ارتقاء کیفیت و گسترش فعالیت این گروه در سراسر کشور خدماتی ارزنده به شهروندان محترم در نقاط مختلف کشور ارائه دهیم.