بانک اطلاعات مهندسین کشور اشخاص حقیقی یا حقوقی | کارشناس رسمی دادگستری | راه و ساختمان و نقشه برداری

بانک اطلاعات مهندسین کشور اشخاص حقیقی یا حقوقی

راهنمای ثبت اطلاعات کاربری

ابتدا از صفحه ثبت نام در منوی سمت راست؛شهر مورد نظر را انتخاب و حسب رشته ؛ طبق ملاحظات زیر ثبت اطلاعات کاربری فرمایید.

شناسه  کاربری و کلمه عبور ، به انتخاب خودتان می باشد.
( سعی کنید برای شناسه کاربری از اعداد استفاده نمایید و اعدادی را انتخاب فرمایید که براحتی وارد و فراموشتان نگردد.
(قبل از وارد کردن بند 1 در فرم آنها را یادداشت و پس از مشاهد پیغام خوش آمد و تکمیل فرم اطلاعات کاربری آنها را در مکانی مناسب حفظ نمایید)
نام و نام خانوادگی حتما" فارسی نگارش شود. (با alt+shift صفحه فارسی می شود)
شرکت ها و دفاتر حقوقی در قسمت نام و نام خانوادگی اسم شرکت خود را به فارسی درج نمایند.(بدیهی است مسئولیت با مدیر عامل شرکت است و پروانه حقوقی ملاک خواهد بود)
شرکتها با ایمیل های مختلف که مخصوص رشته های مربوطه است می بایست در گروه های مختلف ثبت اطلاعات کاربری نموده و حسب هر گزارش با کد مربوطه وارد شوند.
فرم شناسه (احراز هویت ) از صفحه دانلود فرم ها دریافت و سپس گواهی محضری شود .
فرم شناسه برای اشخاص حقیقی توسط شخص مهندس گواهی محضری شده و حکم امضاء ایشان را داراست و برای شرکت های حقوقی توسط مدیر عامل گواهی امضاء محضری شده و تصویر پروانه های اشتغال ( حقیقی یا حقوقی) می بایست ضمیمه شود.
جهت تحویل فرم شناسه از طریق سیستم ایمیل یا پیامک سایت هماهنگ خواهد شد.
برای مراجعه حضوری ابتدا از طریق سیستم تعیین وقت مراجعه در صفحه تماس با ما که به صورت فرم آماده موجود است هماهنگی انجام می پذیرد.

سیستم ناظران به گونه ای برنامه ریزی شده است که حداقل مراجعات به صورت حضوری باشد و فرایندها به طور هوشمند عمل نمایندمثال ثبت نامی برای انتخاب شناسه کاربری و کلمه عبور: اشخاص حقیقی یا حقوقی:

تاکید می شود کلیه مراحل ثبت اطلاعات کاربری از قبیل انتخاب شناسه کاربری و کلمه عبور توسط خودتان انجام می شود و ناظران کد شناسه به اشخاص حقیقی یا حقوقی نمی دهد.

در فرم ثبت نام پس از انتخاب شهر و رشته ، شناسه کاربری و کلمه عبور به انتخاب خودتان انجام گردد.شناسه کاربری  : 10122 (حداقل 3 کاراکتر )
کلمه عبور:  peka10  ( حداقل 6 کاراکتر )
توصیه می شود اعداد را در نظر بگیرید مثلا کد شهرداری و یا عددی که فراموشتان نخواهد شد،این موضوع کمک می کند با تلفن همراهی که زبان آن فارسی است ،بدون نیاز به تغییر زبان ، براحتی وارد صفحه اختصاصی شوید و بتوانید فارسی تایپ نمایید و گزارش خود را ارسال نمایید،اعداد در صفحه تلفن همراه فارسی نیز قابل دسترسی هستند و ...
نام نام خانوادگی: امیر ارسلان افراسیابی (برای اشخاص حقیقی)
نام و نام خانوادگی: شرکت پارسه اندیشه البرز _سازه (برای اشخاص حقوقی - مربوط به رشته عمران)
عین ردیف 5 برای سایر رشته ها با خط تیره رشته مورد نظر جهت شرکت حقوقی مربوطه تکرار میگردد.
بنابراین شرکت های حقوقی بایستی چند کد شناسه انتخاب نمایند که برای گزارشهای مختلف متفاوت باشد مانند parsealborz_s برای سازه یا عمران parsealborz_A برای معماری parsealborz_M برای مکانیکی و parsealborz_E برای رشته برق
ردیف 5 الی 7 برای شرکت های حقوقی است و نام شرکت همان نام اصلی است که با خط تیره مربوط به رشته مورد نظر تفکیک میگردد.
شما می توانید  با فشار دادن همزمان دکمه های ALT Shift ( تغییر زبان فارسی به انگلیسی و بر عکس) بقیه اطلاعات مورد نظر در فرم را  تکمیل کنید .

پس از تکمیل ثبت نام و طی مراحل احراز هویت کد جنابعالی فعال خواهد گردید.

جهت دریافت تاییدیه ثبت نام ؛ پشتیبانی با شما تماس خواهد گرفت.
پس از تکمیل فرم نمونه امضاء و آموزش لازم ؛در مناطقی که آمادگی اجرا دارند می توانند گزارشهای خود را از طریق سایت ارسال نمایند.
پس از ثبت اطلاعات کاربری فرم شناسه را از صفحه دانلود فرمها پرینت گرفته و ظرف مدت 72 ساعت مطابق توضیحات فرم مربوطه اقدام نمایید.(در غیر این صورت صفحه جنابعالی غیر فعال خواهد شد)
تعرفه سایت و راهنمای پرداخت الکترونیک در صفحه اصلی موجود است
ویرایش اطلاعات کاربری  ( پس از ثبت نام و فعال شدن کد جنابعالی می توانید وارد صفحه اختصاصی خود شوید سپس جهت اعمال تغییرات مورد لزوم روی لینک ویرایش اطلاعات کاربری کلیک نمایید.)