کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی هوافضا

کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی صنایع هوائی و فضائی

موضوع پر اهمیت در امر ارجاع کار به کارشناس، در ابتدا سابقه، تجربه، شناخت و آشنایی به حوزه تخصصی کارشناس است، چون کارشناس رسمی دادگستری صنایع هوائی و فضائی برای ورود به این حوزه حداقل باید دارای لیسانس یا مدرک کارشناسی مهندسی هوا فضا را دارا باشد ولی برخی از کارشناسان دارای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری یا دارای مدارک دوره‌های تخصصی دیگری نیز هستند، که در دفترچه یا عناوین صلاحیت‌های کارشناسی منعکس نمی‌گردد لذا ضرورت دارد قبل از رجوع به کارشناس در امور تخصصی یا ویژه ضمن تحقیق در این رابطه از تسلط وی به آن امر مطلع شوید، میتوانید در این خصوص نیز از خدمات این دفتر به صورت تلفنی یا کتبی استفاده نمایید.

 

کارشناس رسمی دادگستری صنایع هوائی و فضائی کیست؟

کارشناسان رسمی دادگستری در رشته صنایع هوائی و فضائی شخص متخصصی است که با دارا بودن دانشنامه یا مدارک تحصیلی یا مدارج تجربی یا سابقه کار اقدام به شرکت در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته صنایع هوائی و فضائی که توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به طور سالیانه برگزار می‌شود شرکت نموده و پس از قبولی و گذراندن دوره کارآموزی و اتیان سوگند، پروانه کارشناسی رسمی صنایع هوائی و فضائی را دریافت نموده و در چارچوب رشته قبولی و صلاحیت‌ها احراز شده خدمات کارشناسی به محاکم یا سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی یا دولتی ارائه می‌نماید. از موضوع کارشناسی  "رسیدگی و تعیین اجاره بها و اجرت المثل هواپیما و بالگرد، ارزیابی دانش فنی هوافضا" به عنوان مهم‌ترین صلاحیت رشته صنایع هوائی و فضائی که بیشترین ارجاع به کارشناس دارد، می‌توان نام برد.

بطور خلاصه: کارشناس رسمی دادگستری صنایع هوائی و فضائی بر اساس پروانه کارشناسی وظیفه رسیدگی و تعیین اجاره بها و اجرت المثل هواپیما و بالگرد، دانش فنی هوافضا را برعهده دارد

 

·         کارشناسان رسمی دادگستری در رشته صنایع هوائی و فضائی در چه موضوعاتی اظهار نظر می‌کنند؟

اصلی ترین حوزه های تخصصی کارشناس صنایع هوائی و فضائی موارد زیر است:

o        رسیدگی و ارزیابی و تعیین خسارت هواپیما و بالگرد و انواع وسایل پرنده

o        رسیدگی و تعیین اجاره بها و اجرت المثل انواع هواپیما و بالگرد

o        کارشناسی بررسی و ارائه گزارش رسیدگی به اختلاف قراردادی فی ما بین سازندگان و پیمانکاران و مشاوران در صلاحیت‌های مربوط

o        کارشناسی بررسی ارزیابی کیفی فنی و تخصصی حوادث مربوط به وسائل پرنده هوائی و فضائی و کارشناسی شناخت کاربرد قابلیت پرواز وسائل پرنده

o        رسیدگی و ارزیابی دانش فنی و تکنولوژی طراحی و تولید وسائل پرنده هوائی و فضائی

معرفی کارشناسان رسمی دادگستری رشته صنایع هوائی و فضائی

در جدول زیر لیست مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری رشته صنایع هوائی و فضائی به تفکیک رشته و استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در جداول زیر آمده است. لازم بذکر است لیست منتشر شده، به احتمال زیاد کامل نیست و بر اساس جدول منتشره توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان‌های ذکر شده در فوق در حال تکمیل و بروزرسانی جداول هستیم. در صورتی که کارشناس رسمی دادگستری صنایع هوائی و فضائی هستید و علاقمند به همکاری با این گروه هستید، فرم صفحه همکاری را تکمیل و ارسال فرمائید.

کارشناسان همکار این دفتر متشکل از اعضاء کانون کارشناسان رسمی دادگستری، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و ماده 27 سازمان نظام مهندسی و کارشناسان تجربی رشته صنایع هوائی و فضائی می‌باشند.

برای آشنایی با گروه کارشناسان رسمی دادگستری در رشته صنایع هوائی و فضائی، می‌توانید با کلیک روی لینک تصویر و یا با استفاده از منوی سایت خدمات این دفتر را ملاحظه فرمایید.

همچنین برای اطلاع از با جزئیات فعالیت‌‌ها و شرح کامل صلاحیت‌های کارشناسان رسمی دادگستری صنایع هوائی و فضائی، می‌توانید صفحه صلاحیت‌ها و توضیحات را ملاحظه فرمائید.

جهت دریافت خدمات کارشناسی با شماره تماس های مندرج در این سایت تماس حاصل فرمائید. یا مشاوره تخصصی در موضوعات مرتبط با رشته کارشناسی صنایع هوائی و فضائی که در مطالب این سایت درج شده است، ابتدا با مطالعه صفحه مشاوره و اطلاع از زمان و هزینه مشاوره و نحوه تعیین وقت، اقدام به پرداخت هزینه در صفحه پرداخت نموده و پس از ارسال فیش، شماره تماس و زمان تعیین شده از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

لیست نام و نام خانوادگی و نشانی و مشخصات اعضای

کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

کارشناس رسمی دادگستری رشته صنایع هوائی و فضائی

 

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

شماره پروانه

رشته کارشناسی

استان حوزه قضایی

شهر حوزه قضایی

آدرس موسسه

1

حسن

سلیمانزاده چپو

3126

هوافضا

آذربایجانغربی

ارومیه

شاهین دژ خ ساحلی بالاتر از پل معلم مقبل پمپ گاز منزل محمود سلیمانزاده