کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی زبان عربی

کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی

موضوع پر اهمیت در امر ارجاع کار به کارشناس، در ابتدا سابقه، تجربه، شناخت و آشنایی به حوزه تخصصی کارشناس است، چون کارشناس رسمی دادگستری زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی برای ورود به این حوزه حداقل باید دارای لیسانس یا مدرک کارشناسی مترجمی زبان عربی را دارا باشد ولی برخی از کارشناسان دارای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری یا دارای مدارک دوره‌های تخصصی دیگری نیز هستند، که در دفترچه یا عناوین صلاحیت‌های کارشناسی منعکس نمی‌گردد لذا ضرورت دارد قبل از رجوع به کارشناس در امور تخصصی یا ویژه ضمن تحقیق در این رابطه از تسلط وی به آن امر مطلع شوید، میتوانید در این خصوص نیز از خدمات این دفتر به صورت تلفنی یا کتبی استفاده نمایید.کارشناس رسمی دادگستری رشته زبان عربی

 

کارشناس رسمی دادگستری زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی کیست؟

کارشناسان رسمی دادگستری در رشته زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی شخص متخصصی است که با دارا بودن دانشنامه یا مدارک تحصیلی یا مدارج تجربی یا سابقه کار اقدام به شرکت در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی که توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به طور سالیانه برگزار می‌شود شرکت نموده و پس از قبولی و گذراندن دوره کارآموزی و اتیان سوگند، پروانه کارشناسی رسمی زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی را دریافت نموده و در چارچوب رشته قبولی و صلاحیت‌ها احراز شده خدمات کارشناسی به محاکم یا سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی یا دولتی ارائه می‌نماید. از موضوع کارشناسی  "امور مربوط به مترجمی زبان عربی، ترجمه اسناد و مدارک، ترجمه مستندات مالی، ترجمه همزمان و آنلاین جلسات رسمی به زبان عربی" به عنوان مهم‌ترین صلاحیت رشته زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی که بیشترین ارجاع به کارشناس دارد، می‌توان نام برد.

بطور خلاصه: کارشناس رسمی دادگستری زبان عربی بر اساس پروانه کارشناسی وظیفه ترجمه اسناد و مدارک، مستندات مالی، ترجمه همزمان جلسات رسمی به زبان عربی را برعهده دارد

 

·         کارشناسان رسمی دادگستری در رشته زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی در چه موضوعاتی اظهار نظر می‌کنند؟

اصلی ترین حوزه های تخصصی کارشناس زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی موارد زیر است:

o        امور مربوط به مترجمی زبان عربی

o        ترجمه اسناد و مدارک به زبان عربی

o        ترجمه مستندات مالی به زبان عربی

o        ترجمه همزمان و آنلاین جلسات رسمی به زبان عربی

معرفی کارشناسان رسمی دادگستری رشته زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی

در جدول زیر لیست مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری رشته زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی به تفکیک رشته و استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در جداول زیر آمده است. لازم بذکر است لیست منتشر شده، به احتمال زیاد کامل نیست و بر اساس جدول منتشره توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان‌های ذکر شده در فوق در حال تکمیل و بروزرسانی جداول هستیم. در صورتی که کارشناس رسمی دادگستری زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی هستید و علاقمند به همکاری با این گروه هستید، فرم صفحه همکاری را تکمیل و ارسال فرمائید.

کارشناسان همکار این دفتر متشکل از اعضاء کانون کارشناسان رسمی دادگستری، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و ماده 27 سازمان نظام مهندسی و کارشناسان تجربی رشته زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی می‌باشند.

برای آشنایی با گروه کارشناسان رسمی دادگستری در رشته زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی، می‌توانید با کلیک روی لینک تصویر و یا با استفاده از منوی سایت خدمات این دفتر را ملاحظه فرمایید.

همچنین برای اطلاع از با جزئیات فعالیت‌‌ها و شرح کامل صلاحیت‌های کارشناسان رسمی دادگستری زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی، می‌توانید صفحه صلاحیت‌ها و توضیحات را ملاحظه فرمائید.

جهت دریافت خدمات کارشناسی با شماره تماس های مندرج در این سایت تماس حاصل فرمائید. یا مشاوره تخصصی در موضوعات مرتبط با رشته کارشناسی زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی که در مطالب این سایت درج شده است، ابتدا با مطالعه صفحه مشاوره و اطلاع از زمان و هزینه مشاوره و نحوه تعیین وقت، اقدام به پرداخت هزینه در صفحه پرداخت نموده و پس از ارسال فیش، شماره تماس و زمان تعیین شده از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

لیست نام و نام خانوادگی و نشانی و مشخصات اعضای

کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

کارشناس رسمی دادگستری رشته زبان‌های خارجی، مترجمی زبان عربی

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

شماره پروانه

استان حوزه قضایی

شهر حوزه قضایی

آدرس موسسه

1

هانیه

جعفر پور

6992

آذربایجانغربی

خوی

ندارد

2

عبدالامیر

حسونی زاده

6685

خوزستان

شادگان

خوزستان شهرستان شادگان ابتدای جاده خنافره روبروی حسینیه باب الحوائج

3

محمد شریف

حسینی

5977

خراسان رضوی

مشهد

ندارد

4

اکرم

خاقانی

5687

تهران

تهران

ندارد

5

فرزانه

معالی

6563

گیلان

رودسر

ندارد