کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی زراعت و اصلاح نباتات

کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی زراعت و اصلاح نباتات

موضوع پر اهمیت در امر ارجاع کار به کارشناس، در ابتدا سابقه، تجربه، شناخت و آشنایی به حوزه تخصصی کارشناس است، چون کارشناس رسمی دادگستری زراعت و اصلاح نباتات برای ورود به این حوزه حداقل باید دارای لیسانس یا مدرک کارشناسی مهندسی کشاورزی را دارا باشد ولی برخی از کارشناسان دارای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری یا دارای مدارک دوره‌های تخصصی دیگری نیز هستند، که در دفترچه یا عناوین صلاحیت‌های کارشناسی منعکس نمی‌گردد لذا ضرورت دارد قبل از رجوع به کارشناس در امور تخصصی یا ویژه ضمن تحقیق در این رابطه از تسلط وی به آن امر مطلع شوید، میتوانید در این خصوص نیز از خدمات این دفتر به صورت تلفنی یا کتبی استفاده نمایید.کارشناس رسمی دادگستری رشته زراعت و اصلاح نباتات

 

کارشناس رسمی دادگستری زراعت و اصلاح نباتات کیست؟

کارشناسان رسمی دادگستری در رشته زراعت و اصلاح نباتات شخص متخصصی است که با دارا بودن دانشنامه یا مدارک تحصیلی یا مدارج تجربی یا سابقه کار اقدام به شرکت در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته زراعت و اصلاح نباتات که توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به طور سالیانه برگزار می‌شود شرکت نموده و پس از قبولی و گذراندن دوره کارآموزی و اتیان سوگند، پروانه کارشناسی رسمی زراعت و اصلاح نباتات را دریافت نموده و در چارچوب رشته قبولی و صلاحیت‌ها احراز شده خدمات کارشناسی به محاکم یا سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی یا دولتی ارائه می‌نماید. از موضوع کارشناسی  "ارزیابی اراضی مزروعی و باغات و پارکها و محصولات، تعیین اجاره بها، حق ریشه و احیا، نسق زراعی و غارسین و مالکین و املاک کشاورزی و باغات " به عنوان مهم‌ترین صلاحیت رشته زراعت و اصلاح نباتات که بیشترین ارجاع به کارشناس دارد، می‌توان نام برد.

بطور خلاصه: کارشناس رسمی دادگستری زراعت و اصلاح نباتات بر اساس پروانه کارشناسی وظیفه ارزیابی اراضی مزروعی، باغات، اجاره بها، حق ریشه، نسق زراعی، غارسین املاک کشاورزی را برعهده دارد

 

·         کارشناسان رسمی دادگستری در رشته زراعت و اصلاح نباتات در چه موضوعاتی اظهار نظر می‌کنند؟

اصلی ترین حوزه های تخصصی کارشناس زراعت و اصلاح نباتات موارد زیر است:

o        ارزیابی اراضی مزروعی و باغات و پارکها و محصولات آنها و برآورد میزان خسارت وارده

o        تعیین اجاره بها و اجرت المثل و تعیین حق ریشه و احیاء و امتیاز صاحبان نسق زراعی و غارسین و مالکین و متصرفین املاک کشاورزی و باغات

o        ارزیابی ساختمان‌ها و تأسیسات روستایی متعارف که جزئی از مجموعه مورد ارزیابی باشد

o        ارزیابی ماشین آلات و وسایل و لوازم و ادوات کشاورزی

o        ارزیابی محصولات کشاورزی در انبارها ، سیلوها ، سردخانه‌‌ها‌ ، محموله‌های محصولات کشاورزی و تعیین میزان خسارت وارده به آنها

o        تفسیر عکسهای هوائی و ماهواره ای از نظر کشاورزی

o         کارشناسی ارزیابی تعیین قیمت اراضی دایر و بایر و موات از نظر کشاورزی

o        مساحی و تفکیک و افراز و احراز و تهیه نقشه در محدوده اراضی کشاورزی ، باغات و مراتع و جنگل

o        کارشناسی شناخت کاربرد اراضی جنگلی، مراتع و بیشه‌زارها و زراعی از یکدیگر و ارزیابی آنها

o        ارزیابی فرآورده‌‌ها‌ و محصولات جنگلی و مرتعی و تعیین میزان خسارات وارده به آنها

o        خاک شناسی و تعیین میزان آب مورد نیاز برای مصارف کشاورزی

o        ارزیابی زراعتها و تولیدات گلخانه ای ، کشت بافت بذر و نهال‌های اصلاح شده ژنتیکی

o        کارشناسی بررسی و ارائه گزارش رسیدگی به اختلافات ملکی محلی و حقوق ارتفاقی در اراضی روستائی و زمینهای کشاورزی

o        رسیدگی به اختلافات فی مابین کارفرمایان ، مهندسین مشاور و پیمانکاران در امور تخصصی کشاورزی

معرفی کارشناسان رسمی دادگستری رشته زراعت و اصلاح نباتات

در جدول زیر لیست مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری رشته زراعت و اصلاح نباتات به تفکیک رشته و استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در جداول زیر آمده است. لازم بذکر است لیست منتشر شده، به احتمال زیاد کامل نیست و بر اساس جدول منتشره توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان‌های ذکر شده در فوق در حال تکمیل و بروزرسانی جداول هستیم. در صورتی که کارشناس رسمی دادگستری زراعت و اصلاح نباتات هستید و علاقمند به همکاری با این گروه هستید، فرم صفحه همکاری را تکمیل و ارسال فرمائید.

کارشناسان همکار این دفتر متشکل از اعضاء کانون کارشناسان رسمی دادگستری، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و ماده 27 سازمان نظام مهندسی و کارشناسان تجربی رشته زراعت و اصلاح نباتات می‌باشند.

برای آشنایی با گروه کارشناسان رسمی دادگستری در رشته زراعت و اصلاح نباتات، می‌توانید با کلیک روی لینک تصویر و یا با استفاده از منوی سایت خدمات این دفتر را ملاحظه فرمایید.

همچنین برای اطلاع از با جزئیات فعالیت‌‌ها و شرح کامل صلاحیت‌های کارشناسان رسمی دادگستری زراعت و اصلاح نباتات، می‌توانید صفحه صلاحیت‌ها و توضیحات را ملاحظه فرمائید.

جهت دریافت خدمات کارشناسی با شماره تماس های مندرج در این سایت تماس حاصل فرمائید. یا مشاوره تخصصی در موضوعات مرتبط با رشته کارشناسی زراعت و اصلاح نباتات که در مطالب این سایت درج شده است، ابتدا با مطالعه صفحه مشاوره و اطلاع از زمان و هزینه مشاوره و نحوه تعیین وقت، اقدام به پرداخت هزینه در صفحه پرداخت نموده و پس از ارسال فیش، شماره تماس و زمان تعیین شده از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

لیست نام و نام خانوادگی و نشانی و مشخصات اعضای

کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

کارشناس رسمی دادگستری رشته زراعت و اصلاح نباتات 

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

شماره پروانه

استان حوزه قضایی

شهر حوزه قضایی

آدرس موسسه

1

عزیز

آقاتابای

2416

گلستان

مینوشت

گنبد-خ امامزاده غربی-ک بهنام5-پ232

2

ابراهیم خلیل

اباذری

5463

آذربایجانغربی

خوی

خوی شهرک ولی عصرفاز1پشت آموزشگاه صائب پلاک 7

3

ادهم

ابراهیمی

4939

کردستان

مریوان

محله بیمارستان خ شهید صدوقی کوچه پوریا پ 9

4

مهدی

ابراهیمی

5437

فارس

شیراز

شهرک والفجرخ ذوالفقارکوچه 8 پلاک 143

5

زهرا

احمد یوسفی امجز

5701

کرمان

جیرفت

شهرک شهید بهشتی

6

علیرضا

احمدزاده چابک

3272

مازندران

رامسر

مازندران رامسر خ شهید رجائی کوچه توحید پلاک 45

7

منصور

احمدی

5172

کرمانشاه

گیلان غرب

گیلانغرب مدیریت جهاد کشاورزی گیلانغرب

8

فرهاد

ادیانی

4480

اردبیل

اردبیل

اردبیل-خ شیخ صفی-اول ملاهادی-کوچه شهید آیشم-پ13

9

محمدرضا

اسکندری زنجانی

5665

زنجان

زنجان

کوی علو پایه خ عارف7 قطعه 2269

10

حسن

اسماعیلی

4612

کرمان

رفسنجان

بلوارشهیدمحمدی - کوچه شماره 1

11

مرتضی

اسماعیلی دازمیری

5117

مازندران

ساری

ساری-بلوار خزر-ساری کنار-خیابان بنفشه-کوچه تیر شرقی-پلاک49

12

خیراله

اسمعیلی

2702

گیلان

رودسر

گیلان-رودسر-کلاچای-خ بی بالان-ک ش انصاری روبروی بن بست نگین

13

علی

اصغری

4594

خراسان

مشهد

زاهدان خ مولوی عبدلزیز کوچه مولوی 28 پ 146

14

فتح اله

اصغری

4349

آذربایجانغربی

میاندوآب

میاندواب خ 24متری امام حسین روبروی مدرسه 7تیر نبش کوچه اخوان دفتر مهندس اصغری

15

رضا

افشاریان زاده

4198

تهران

تهران

بزرگراه شیخ فضل اله نوری خ پاس فرهنگیان شهرک فرهنگیان فاز یک بلوک 12 ط 3غربی

16

ابوالقاسم

الحانی

2440

فارس

داراب

داراب-خ ش رجائی-ک ش فرح بخش-پ127

17

فرخ

الهیاری

5960

فارس

شیراز

خ معالی آباد نبش پزشکان مجتمع یاقوت ط 2 واحد 5

18

امید

امرایی

2699

لرستان

پلدختر

لرستان-شهرستان کوهدشت-بخش رومشگان-روستای نظرعلیوند

19

موسی

امیرخانی

5157

همدان

همدان

همدان-بلوار شهید فهمیده-جنب بیمارستان بوعلی-کوچه نسترن- پلاک10

20

فریدون

امیری

5189

خوزستان

رامهرمز

میدان پورکیان 50 دستگاه فرعی 3 ک فرهاد ملا پ58

21

عظیم

امینی اشکوری

3304

مازندران

نوشهر

نوشهر- بلوار شهید خیریان-ابتدای خیابان شهدای هفتم تیر-پلاک4

22

بهرام

ایمانزاده

4866

آذربایجانشرقی

کلیبر

خدا آفرین-روستای عاشقلو

23

جبار

بابائی اقدم

5166

قزوین

البرز

قزوین چهارراه نظام وفا گوچه نگین پ4

24

ساسان

بالاوندی

4380

ایلام

دره شهر

ایلام دره شهر بدره فاز1 فرهنگیان

25

حیدر

بختیاریان

4844

آذربایجانغربی

کشاورز

ندارد

26

محمد

برزگر

3553

اردبیل

اردبیل

اردبیل شهرک زرناس زرناس10 پ20

27

مهران

بلالی اسکوئی

4208

آذربایجانشرقی

اسکو

اسکو خ شریعتی کوی باغ صفا بالاترازمدرسه ساسان

28

پریسا

بلوری

5518

آذربایجانشرقی

تبریز

تبریز - کوی رشدیه - بلوار سروستان - برج هلال پ26 طبقه اول غربی

29

گل بابا

بنائیان سفید

4784

سمنان

سمنان

شهرک اتحاد خ نصرت پلاک 916 واحد6

30

داود

بنایان

4909

آذربایجانغربی

میاندوآب

خ دکتر علی شریعتی کوچه شهید پاشا پور پ 20

31

علی

بهبودی

4393

آذربایجانغربی

خوی

خوی خیابان امام خمینی روبروی میدان گندم مهمانپذیرسوری

32

کیوان

بهبودی

5276

گیلان

آستارا

آستارا-شهرک عباس آباد - فاز یک گلستان یک درب 2 -

33

تیمور

بهرامی

2594

اصفهان

سمیرم

شهرضا شهرک سروستان فاز 1 محله فرهنگیان زمین های واگذاری شهرئاری شماره 2647

34

سیامک

بهرامی

5679

لرستان

خرم آباد

خرم اباد خ علوی کوچه شهید شکرالهی پ32

35

علی

بهمنش

3090

مازندران

بابل

خ مدرس-روبروی گنجینه-ساختمان یاس-ط3-پ57

36

حمید

بیک زاده

4754

خراسان رضوی

مشهد

بلوار سازمان آب صادقی 3 چهار راه اول سمت چپ پ 24 --9184913486

37

محمد

پازکی طرودی

2363

مازندران

ساری

ساری کیاومتر 5 جاده قائم شهر ساری آموزشکده کشاورزی پسرا نساری

38

عزیز آقا

پرهام

3602

اردبیل

مشکین شهر

شهرستان مشکین شهر کوی فرهنگیان فرعی سوم پلاک24

39

محمد

پرورش

208

اصفهان

اصفهان

خ بزرگمهر-ابتدای خیابان آراسته-آموزشگاه لذیه پ49

40

علیرضا

پژمان فر

2740

آذربایجانشرقی

تبریز

تبریز-شهرک ش یاغچیان-بلوار نور-ساختمان اسکان-پ230

41

محمدعلی

پیمانفرد

3618

اصفهان

کاشان

خ نطنز روبروی بانک سپه شهید موسوی

42

علی

تابع بردبار

6941

فارس

شیراز

ندارد

43

محمودرضا

تدین

4831

فارس

شیراز

شیراز-خ هجرت-کوی فروغی-کوی دهقان پیشه-ساختمان امیریان-ط1

44

سید پرویز

ترابی

5060

زنجان

زنجان

زنجان خ سعدی شمالی روبروی درمانگاه سوسن علیمرادیان ساختمان شهریار طبقه دوم واحد 8

45

راحله سادات

توسلی طبائی زواره

4059

تهران

ورامین

خ شهید محمودی خدمات کشاورزی -- تهران فاز یک میدان هفت حوض خ جانبازان شرقی بین مهر و مدائن میدان 20پ 263 ط 3

46

جعفر

جامع

5146

آذربایجانشرقی

اهر

اهر-خیابان قدس-کوی باغ زمانی -خ 18 سوپر مارکت جامع

47

مجتبی

جعفری

4590

لرستان

خرم آباد

قاضی اباد -خ توحید نرسیده به میدان اول - پ 161کدپستی6818754343

48

محمد

جمشیدی

7284

همدان

ملایر

ندارد

49

محمد

جوادی

4803

آذربایجانشرقی

هشترود

هشترود- جنب ایستگاه خورجستان- دفتر کارشناسی6018

50

پیمان

حائری

4289

زنجان

زنجان

زنجان اعتمادیه خ نهم پ7 واحد3 شرقی

51

بهمن

حاجی اقایی

5178

زنجان

ابهر

ابهربلوارطالقانیخ نواب غربیخ خانقاه جنوبی بن بست نگارپلاک 6

52

شکراله

حاجیوند

2525

خوزستان

اهواز

کیان آباد خ 7 غربی پ 62

53

علی

حامد لبافیان

5785

خراسان رضوی

مشهد

بلوار وکیل آباد خ سید رضی سید رضی 6شماره 166

54

عبدالله

حدادی

3224

همدان

کبودرآهنگ

همدان کوی استادان انتهای خ میلاد مجتمع مسکونی البرز احد 6

55

سیروس

حسن نژاد

4650

آذربایجانغربی

ارومیه

ارومیه خ صائب تبریزی کوچه 27 پ5

56

سیدغلامرضا

حسینی

6661

خراسان

مشهد

مشهد بلوار سجاد خ بهار6 پ28

57

مجتبی

حسینی پور

2365

کرمانشاه

کرمانشاه

کرمانشاه بلوار غیرتمند مدیریت جهاد کشاورزی

58

محمدحسین

حشمت

2734

خراسان

مشهد

مشهد-بلوار پیروزی-پیروزی24-فرعی 1-سمت چپ-پ167-طبقه بالا

59

امیر

حیدری جمشیدی

3194

لرستان

خرم آباد

خرم آباد-خ انقلاب سازمان جهاد کشاورزی لرستان مدیریت حفظ نباتات استان

60

محمد

خاوری خیاوی

4677

گیلان

آستارا

خ امام خمینی کوچه فیروزی ط چهارم

61

محمد

خجسته کیا

4696

تهران

ورامین

ورامین -بلوار رسالت- روبروی حسینیه قائم- پ 12

62

ماندانا

دادرسان

5403

تهران

تهران

شهرک اکباتان فاز 1 بلوک ب 3 ورودی 17 ط 4 پ 540

63

علیرضا

دانشی

5095

آذربایجانغربی

میاندوآب

میاندواب-خ شهداء نبش خالصه

64

حسن

داوری علی اباد

5084

خراسان رضوی

ششتمد

سبزوار انتهای پیرنیا غربی نرسیده به آژانس دلیجان

65

یوسف

درویشی

4842

سمنان

شاهرود

بسطام- بزرگراه امام خمینی -روبروی مهمانسرای نیروی انتظامی-شرکت دشت سازان شاهوار

66

فاطمه

درینی

5779

کرمان

جیرفت

چهارراه دوم برق خ منثم ک شهید دانش

67

عباس

دلفاردی

4802

کرمان

کهنوج

جیرفت - انتهای خ کشاورز شمالی نرسده به کوچه هنرستان شهید قرنی پ 408

68

محرمعلی

دیانتی

5031

آذربایجانغربی

میاندوآب

میاندوآب - خ ساحلی -اداره منابع طبیعی - و آبخیزداری -

69

بهرام

رازی قصبه

5190

گیلان

رشت

رشت بیستون کوچه شهید شجاعی پ 64

70

رضا

راضی

6039

خراسان رضوی

تربت حیدریه

شهرک ولیعصر عج خ دانشجو دانشجوی 2پ 20

71

عزیز

رستمی مقدم

4786

اردبیل

اردبیل

خیابان شهید سپهری (والی) میدان جانبازان کوچه رسالت 1 پ 13

72

سیدجواد

رسولی

2920

خراسان

مشهد

مشهد بلواردانش اموز دانش اموز31 پ398

73

امید

رضائی

3968

خوزستان

رامهرمز

رامهرمز-خیابان شهید رایگانی-کوچه شهید احمد نیا-پلاک10

74

رامین

رمضانی

4890

آذربایجانغربی

پلدشت

آذربایجان غربی خ انتظام منزل رمضانی

75

رضا

رنجبرزاده

 

تهران

نظرآباد

هشتگرد خ امام ک کرخه پ109

76

علی

رهائی

4616

همدان

کبودرآهنگ

کبودراهنگ خ باهنر ک صاحب الزمان عج روبروی گلستان15

77

علی

زارعی

2946

همدان

همدان

همدان- جولان پشت-درمانگاه شریفی مجتمع مسکونی فرهنگیان گل شقایق بلوک2-واحد10

78

ابوالفضل

زارعی نژاد

4466

تهران

ساوجبلاغ

هشتگرد خ معلم کوچه شهدا پ 68 طبقه همکف

79

علی اکبر

زمان زاده

5557

آذربایجانشرقی

تبریز

تبریز نصف راه پاساژ الماس ط همکف پ 12

80

مصطفی

ساعی

4913

آذربایجانشرقی

تبریز

خ ابوریحان-ک نیک پیران-پ22

81

علیرضا

سبزیکار

3992

مرکزی

ساوه

خ امام کوجه صالحی ساختمان دکتر کارگر ط 2

82

شمس اله

سخن پرا

7689

کرمانشاه

گیلانغرب

بلوار کمربندی دادگستری بافت توسعه جنب نانوایی یداله پرهون

83

حشمت اله

سرلک

4060

لرستان

الیگودرز

الیگودرز-کوی فرهنگیان-بلوارتوحید-پلاک213

84

کامبیز

سعیدی

4905

همدان

نهاوند

نهاوند-خیابان حافظ-بلوار سید جمال الدین اسد آبادی

85

وحید

سلاجقه

5497

هرمزگان

بندرعباس

کرمان اندرهجرد جنب تکیه مهم البین

86

محمدرضا

سلامی

4994

خراسان رضوی

مشهد

بلوار سجاد خ میلاد میلاد 10 پلاک 36

87

کاظم

سلطان قیس

4680

اردبیل

مشکین شهر

خ دکتر بهشتی کوچه ابوذر پ 117

88

جلیل

سلطان نژاد

2475

زنجان

زنجان

اراضی پایین کوه فاز 1 خ میلاد 17 قطعه 3686

89

شهرام

شاه محمدی نبی

2524

خوزستان

اهواز

اهواز-پادادشهر-خ12-پ27

90

رحیم

شاهی

4693

آذربایجانشرقی

کلیبر

اهر خیابان تربیت کوی فرهنگیان پ6کدپستی5451953861

91

سید داود

شبیریان

5085

سمنان

سمنان

بلوار ازادی-چهل واحدی-خ 14 متری شانزدهم-بلوک5-همکف جنوبی

92

مرتضی

شعبانی فروتن

 

همدان

همدان

ندارد

93

فرامرز

شعبانی کنشتی

2212

کرمانشاه

کرمانشاه

کرمانشاه-شهرک رسالت-خ 18 متری کوی نورالمهدی-پلاک3

94

سمیه

شفیعی

5447

فارس

آباده

آباده بلوار شهید چمران بالاتر از فلکه گاز جنب مدرسه حافظ پ 611

95

ابوالفضل

شکوری

5116

آذربایجانشرقی

تبریز

تبریز شهرک یاغچیان 18 متری کوثر 12 متری قدس 6 متری پردیس پلاک 38 طبقه 4

96

حسن

شکوهی اقابگلو

4743

آذربایجانغربی

نقده

نقده ابتدای خیابان فرهنگ پ 16

97

سحر

شیبانی

4891

فارس

شیراز

شیراز همت جنوبی-ایمان4 شقایق 12-پ 100

98

عباس

شیرالی

6344

خوزستان

رامهرمز

رامهرمز - فلکه سیلو -دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامهرمز

99

احمدرضا

صادقی

5743

فارس

فراشبند

فیروزآباد خ مصطفی خمینی کوچه سوم سمت چپ پ 18

100

قاسم

صادقی بقر آباد

4868

اردبیل

اردبیل

قخ شهید معماری -معادی 10 پ 33

101

مهدی

صادقیان

3274

تهران

تهران

تهران-خ ولی عصر-مجتمع ولیعصر-واحد 543

102

فرشید

صالح پیله رود

4546

اردبیل

اردبیل

اردبیل میدان بسیج کوچه سرهنگ شهید خسرو ابراهیمی پ 7 طبقه 5 زنگ 8

103

نادر

صالحی

5007

اردبیل

اردبیل

خ پاسداران - روبروی تالار پردیس - کوچه شهید مظفری - پ 11 ط 6 -واحد 61

104

عزت الله

صانعی

5053

کرمانشاه

کرمانشاه

کرمانشاه-بلوار راهنمائی و رانندگی-کوچه شهیدسنجر سلیمی-پلاک80

105

افسانه

طاهری بناب

6450

آذربایجانشرقی

بناب

بناب کوی فرهنگیان 2 کوچه ارتش پلاک 28

106

سید محمد تقی

طبیب لقمانی

6255

فارس

شیراز

شیراز فلکه معلم ایمان جنوبی 16متری شقایق پ11

107

اصغر

طهماسبی

3657

تهران

هشتگرد

هشتگرد شهرک ولیعصر خ آزادگان پ 134

108

یعقوب

عارفی

4376

آذربایجانغربی

شاهین دژ

ندارد

109

حاجی

عالی محمدی سرابی

5226

خوزستان

ایذه

ایذه-اداره منابع طبیعی ایذه-منازل سازمانی-منزل حاجی عالی محمدی سرآبی

220

سیروس

عباس محمدزمانی

4064

فارس

شیراز

شهرک گلستان خ بوستان آپارتمان مهر ط 1 غربی

221

بهرام

عباس نژاد

3464

کردستان

بیجار

بیجار خ امیر نظام نبش کوچه مرادی پ 1

222

اسکندر

عباسپور

7361

مازندران

ساری

مازندران ساری خ سعدی کوچه لاله ساختمان آموزش وپرورش ط سوم

223

حسین

عبداللهی یگانه مراد

2705

آذربایجانغربی

ارومیه

ارومیه-خ راهنمائی-پ114/2

224

فاطمه

عطائی پور

7252

خراسان رضوی

مشهد

مشهد خ امام رضا 42 پلا ک 39

225

محمدرضا

عظیمی راد

3217

اردبیل

اردبیل

اردبیل-میدان سرچشمه-کوچه شمس-پلاک24

226

علیرضا

علیایی

6361

فارس

شیراز

شیراز خ سمیه کوچه 5 پ 64 طبقه 2

227

عباس

غلامی

4981

آذربایجانغربی

میاندوآب

میاندوآب خ سرباز کوچه احسان

228

علی

فربدنیا

3049

تهران

تهران

اتوبان شهید محلاتی خ تاجیک کوچه مغربی پلاک 3

229

عوض

فروتن

4490

آذربایجانشرقی

کلیبر

کلیبر-بخش خدا آفرین-روستای چناقچی

230

حسین

قاسمی

4889

آذربایجانغربی

پلدشت

پلدشت خ ازادی

231

محمدمهدی

قاسمی

3792

فارس

شیراز

بلوارامیرکبیر-ک جنب مخابرات-مجتمع فجر-بلوک 13-واحد1

232

پرویز

قاسمی مغانجوقی

2120

آذربایجانغربی

سلماس

سلماس-کوی چهارب فرهنگیان-خ شهید دستغیب-پ180

233

محسن

قهرمان نژاد

4876

آذربایجانغربی

آذرشهر

تبریز - خ 17شهریورجدید - مدرس - ک شوکت2 - پ68 - ط3

234

صدیقه

قیصری زردک

5863

کهکلویه و بویراحمد

یاسوج

یاسوج میدان معلم خ دانشجو دانشگاه یاسوج دانشکده علوم پایه گروه فیزیک

235

نیما

کاظمی

2912

تهران

تهران

تهران مجیدیه شمالی 16متری دوم روبروی پارک مجیدیه کوچه مظفری پ100

236

عبدالصالح

کرنژادی

3468

گلستان

کردکوی

گلستان -بندر ترکمن-خ شهید ملائیان-پلاک120

237

رباب

کریمی

3329

زنجان

زنجان

زنجان-خ بعثت-کوچه شهید منصور پناهی-پلاک78-واحد1

238

عبداله

کلهر

4867

قزوین

قزوین

قزوین غیاث آباد - پشت مسجد امام خمینی- بین کوچه 10و 12 بهرخیابان

239

لیلا

مارابی

5597

لرستان

بروجرد

بروجرد میدان راهنمایی خ 20 متری ابوذر پ 70

240

فرهاد

محبتی

4804

تهران

تهران

شهر زیبا خ شربیانی خ نیلوفر 2 پ 11

241

تورج

محمدی

3166

تهران

هشتگرد

تهران شهرستان ساوجبلاغ شهر جدید هشتگرد خیابان اسکان نبش آسایش غربی پ 24 ط 3

242

پیمانه

محمدی خانقاه

6638

اردبیل

اردبیل

اردبیل میدان جهاد ابتدای بزرگراه شهدا کوچه شهید محمدی پ5

243

وحید

محمدی وکیل

3313

تهران

تهران

تهران-خ پیروزی-صد دستگاه-خ بستان منش-پلاک 17-

244

پرویز

محمودی

2214

همدان

بیجار

بیجار-خ طالقانی-روبروی استادیوم17 شهریورپ35695

245

عادل

مددی تپه

5369

آذربایجانغربی

اشنویه

ارومیه شهرک ایثار خ شهید فرخی 12متری دوم کوچه3 پ48

246

سیدعلی محمد

مدرس ثانوی

1747

تهران

تهران

تهران-شهرک ژاندارمری-بلوار مرزداران-خ شهید اطاعتی شمالی-خ پاس فرهنگیان-خ ارشاد-ک گلستان2-پ1-ط2

247

فرزین

مرادویسی

2742

کردستان

سنندج

سنندج-بلوار شبلی-خ امیریه-ک بلوار معلم-پ15

248

مهدی

مزین

3271

آذربایجانشرقی

سراب

سراب-خ امام خمینی-ط فوقانی پاساژ اسکان واحد 9

249

حسین

مشرقی

4931

خراسان رضوی

مشهد

بلوار فلسطین فلسطین 20 پ 57

250

معرفت

مصطفوی راد

2656

فارس

شیراز

اراک مرکز تحقیقات زراعت و اصلاح نباتات اراک

251

حمیدرضا

معزی

 

تهران

تهران

کرج سه راه رجائی شهر کوی کارمندان شمالی کوچه هفتم شرقی پ 6 ط سوم

252

ولی

مناف زاده سعیدلو

2338

آذربایجانغربی

ارومیه

ارومیه-بلوار ش باهنر-شهرک فرهنگیان-خ شمالی-ک20-پ18

253

اکرم

مناف زاه سعیدلو

6952

آذربایجانغربی

ارومیه

ارومیه-بلوارباهنر-شهرک فرهنگیان-خ شمالی-کوی20پلاک18

254

ایراندخت

منصوری

2384

مازندران

ساری

ساری-خ مازیار10-ساختمان درنا-ط1 خلیلی

255

مهدی

مهر پویان

3943

قزوین

تاکستان

تاکستان خ شهید بازیار خ پانزدهم پ 42

256

بهرام

میردریکوند

4559

لرستان

خرم آباد

خ طیب - ک پاک مهر18-پ 13 سمت چپ

257

رباب

میرزاپور کله سر

4053

اردبیل

اردبیل

اردبیل دروازه استارا کوچه امین 2پلاک 49

258

لیلا

میرزایی شرفی

5385

خراسان رضوی

تربت جام

مشهد سی متری طلاب امت 33 چهارراه اول دست چپ پ 172

259

احمد

نادری

6028

خراسان رضوی

برداسکن

مشهد خ فلسطین فلسطین 14 پ54

260

سعید

ناصر وفایی

6679

زنجان

زنجان

زنجان-شهرک نصر-خ شاهد 3- قطعه 49- منزل سعید ناصر وفایی

261

نیر

نبی زاده خیاط

4960

اردبیل

اردبیل

خ پاسداران - کوچه شهید مظفری - روبروی تالار پردیس - پ 11 - واحد 6

262

علی

نجفی

6278

اردبیل

اردبیل

اردبیل شهرک کارشناسان جنب سازمان قضایی نیروهای مسلح کوچه شهیدان نفیس پلاک 6

263

سیدعلیرضا

نظام زاده موسوی

3500

کرمان

کرمان

کرمان بلوار جمهوری کوچه 9 پلاک 3

264

عباسعلی

نعمت الهی

5582

فارس

آباده

خ امام خمینی خ کار گر کوچه دوم

265

یوسف

نیک نژاد نائیج آباد

4166

مازندران

آمل

مازندران- آمل خ امام رضا کوچه رحیمی شهرک مروارید بلوک آ9- طبقه دوم شرقی

266

جلال

هاشم زاده

5959

آذربایجانشرقی

ورزقان

شهرک یاغچیان اول بلوار فتح کوچه روبروی نیروگاه پست برق - کوچه 8 متری شرقی پ 86 ط اول

267

هوشنگ

همت زاده

4944

قزوین

قزوین

قزوین بلوار مطهری شهرک جانبازان کوچه ولایت 7پلاک 18

268

نورالدین

وثوقی حمزه خانلو

3132

اردبیل

پارس آباد

پارس آباد-شرکت بهره برداری حفان

269

حسین

وطندوست

4959

اردبیل

اردبیل

خ شهدا پایین تر از آگاهی رویرو شهرک توحید جنب مکانیکی شاپور انتهای کوچه مظاهری ابوطالب درب پنجم

270

حسین

ونائی

2798

همدان

همدان

چهارراه عمار-آپارتمان جام جم-واحد5

271

علی

یارمحمدی

5254

مرکزی

اراک

اراک خیابن هپکو شهرک بهشتی فاز 2 کوچه خرداد 8 پلاک 13

272

حسین

یحیایی

2420

گلستان

گالیکش

گلستان-خ ش باهنر-پ62

273

یوسف

یزدیان

6891

قم

خلجستان

انصارالمجاهدین خ شهید فکوری فکوری6پ16

274

منوچهر

یعقوبی طاسکوه

4884

گیلان

صوعه سرا

گیلان - ماسال- بخش مرکزی - دهستان طاسکوه - روستای سیاهدول