کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی جرایم رایانه ای

کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی جرائم رایانه ای

موضوع پر اهمیت در امر ارجاع کار به کارشناس، در ابتدا سابقه، تجربه، شناخت و آشنایی به حوزه تخصصی کارشناس است، چون کارشناس رسمی دادگستری جرائم رایانه ای برای ورود به این حوزه حداقل باید دارای لیسانس یا مدرک کارشناسی مهندسی عمران را دارا باشد ولی برخی از کارشناسان دارای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری یا دارای مدارک دوره‌های تخصصی دیگری نیز هستند، که در دفترچه یا عناوین صلاحیت‌های کارشناسی منعکس نمی‌گردد لذا ضرورت دارد قبل از رجوع به کارشناس در امور تخصصی یا ویژه ضمن تحقیق در این رابطه از تسلط وی به آن امر مطلع شوید، میتوانید در این خصوص نیز از خدمات این دفتر به صورت تلفنی یا کتبی استفاده نمایید.کارشناس رسمی دادگستری رشته جرایم رایانه ای

 

کارشناس رسمی دادگستری جرائم رایانه ای کیست؟

کارشناسان رسمی دادگستری در رشته جرائم رایانه ای شخص متخصصی است که با دارا بودن دانشنامه یا مدارک تحصیلی یا مدارج تجربی یا سابقه کار اقدام به شرکت در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته جرائم رایانه ای که توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به طور سالیانه برگزار می‌شود شرکت نموده و پس از قبولی و گذراندن دوره کارآموزی و اتیان سوگند، پروانه کارشناسی رسمی جرائم رایانه ای را دریافت نموده و در چارچوب رشته قبولی و صلاحیت‌ها احراز شده خدمات کارشناسی به محاکم یا سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی یا دولتی ارائه می‌نماید. از موضوع کارشناسی  " کارشناسی در زمینه جرائم رایانه ای و فضای مجازی و ارزیابی و تعیین قیمت تجهیزات ماینینگ و ماینرهای ارز دیجیتال" به عنوان مهم‌ترین صلاحیت رشته جرائم رایانه ای که بیشترین ارجاع به کارشناس دارد، می‌توان نام برد.

بطور خلاصه: کارشناس رسمی دادگستری کامپیوتر و فناوری اطلاعات بر اساس پروانه کارشناسی وظیفه کارشناسی در زمینه جرایم رایانه‌ای و فضای مجازی و ارزیابی ماینر ارز دیجیتال را برعهده دارد

 

·         کارشناسان رسمی دادگستری در رشته جرائم رایانه ای در چه موضوعاتی اظهار نظر می‌کنند؟

اصلی ترین حوزه های تخصصی کارشناس جرائم رایانه ای موارد زیر است:

 

o        رسیدگی و ارزیابی نرم افزارهای جرائم رایانه ای

o        رسیدگی و ارزیابی سخت افزارهای جرائم رایانه ای

o        ارزیابی و تعیین قیمت تجهیزات ماینینگ و ماینرهای ارز دیجیتال

o        کارشناسی در زمینه جرائم رایانه ای و فضای مجازی

 

معرفی کارشناسان رسمی دادگستری رشته جرائم رایانه ای

در جدول زیر لیست مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری رشته جرائم رایانه ای به تفکیک رشته و استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در جداول زیر آمده است. لازم بذکر است لیست منتشر شده، به احتمال زیاد کامل نیست و بر اساس جدول منتشره توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان‌های ذکر شده در فوق در حال تکمیل و بروزرسانی جداول هستیم. در صورتی که کارشناس رسمی دادگستری جرائم رایانه ای هستید و علاقمند به همکاری با این گروه هستید، فرم صفحه همکاری را تکمیل و ارسال فرمائید.

کارشناسان همکار این دفتر متشکل از اعضاء کانون کارشناسان رسمی دادگستری، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و ماده 27 سازمان نظام مهندسی و کارشناسان تجربی رشته جرائم رایانه ای می‌باشند.

برای آشنایی با گروه کارشناسان رسمی دادگستری در رشته جرائم رایانه ای، می‌توانید با کلیک روی لینک تصویر و یا با استفاده از منوی سایت خدمات این دفتر را ملاحظه فرمایید.

همچنین برای اطلاع از با جزئیات فعالیت‌‌ها و شرح کامل صلاحیت‌های کارشناسان رسمی دادگستری جرائم رایانه ای، می‌توانید صفحه صلاحیت‌ها و توضیحات را ملاحظه فرمائید.

جهت دریافت خدمات کارشناسی با شماره تماس های مندرج در این سایت تماس حاصل فرمائید. یا مشاوره تخصصی در موضوعات مرتبط با رشته کارشناسی جرائم رایانه ای که در مطالب این سایت درج شده است، ابتدا با مطالعه صفحه مشاوره و اطلاع از زمان و هزینه مشاوره و نحوه تعیین وقت، اقدام به پرداخت هزینه در صفحه پرداخت نموده و پس از ارسال فیش، شماره تماس و زمان تعیین شده از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

لیست نام و نام خانوادگی و نشانی و مشخصات اعضای

کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

کارشناس رسمی دادگستری رشته جرائم رایانه‌ای

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

شماره پروانه

استان حوزه قضایی

شهر حوزه قضایی

آدرس موسسه

1

سیدمحمدرضا

رشتی

6491

تهران

تهران

بلوار میرداماد خ شهید حصاری کوچه دوم پلاک 34 واحد 6

2

علی اکبر

عزیزی شالباف

6431

تهران

تهران

تهران-خ شهیدرجائی-چهارصددستگاه-بلوک6 -ورودی5-ط2کدپ1817773335

3

محمد

فرزین

5882

گیلان

لاهیجان

لاهیجان خ شهید بهشتی شماره 14 پ 47

4

احمد رضا

یوسفی

6001

تهران

تهران

تهران شهید بهشتی شهید سر افراز کوچه پنجم پ 12طبقه 4 واحد 16