کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی امور آموزشی

کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی امور آموزشی

موضوع پر اهمیت در امر ارجاع کار به کارشناس، در ابتدا سابقه، تجربه، شناخت و آشنایی به حوزه تخصصی کارشناس است، چون کارشناس رسمی دادگستری امور آموزشی برای ورود به این حوزه حداقل باید دارای لیسانس یا مدرک کارشناسی رشته دانشگاهی مرتبط مانند مدیریت آموزشی را دارا باشد ولی برخی از کارشناسان دارای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری یا دارای مدارک دوره‌های تخصصی دیگری نیز هستند، که در دفترچه یا عناوین صلاحیت‌های کارشناسی منعکس نمی‌گردد لذا ضرورت دارد قبل از رجوع به کارشناس در امور تخصصی یا ویژه ضمن تحقیق در این رابطه از تسلط وی به آن امر مطلع شوید، میتوانید در این خصوص نیز از خدمات این دفتر به صورت تلفنی یا کتبی استفاده نمایید.کارشناس رسمی دادگستری رشته امور آموزشی

 

کارشناس رسمی دادگستری امور آموزشی کیست؟

کارشناسان رسمی دادگستری در رشته امور آموزشی شخص متخصصی است که با دارا بودن دانشنامه یا مدارک تحصیلی یا مدارج تجربی یا سابقه کار اقدام به شرکت در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته امور آموزشی که توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به طور سالیانه برگزار می‌شود شرکت نموده و پس از قبولی و گذراندن دوره کارآموزی و اتیان سوگند، پروانه کارشناسی رسمی امور آموزشی را دریافت نموده و در چارچوب رشته قبولی و صلاحیت‌ها احراز شده خدمات کارشناسی به محاکم یا سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی یا دولتی ارائه می‌نماید. از موضوع کارشناسی  "اظهارنظر در خصوص تطبیق وضعیت آموزشی با قوانین و مقررات ناظر بر آن" به عنوان مهم‌ترین صلاحیت رشته امور آموزشی که بیشترین ارجاع به کارشناس دارد، می‌توان نام برد.

بطور خلاصه: کارشناس رسمی دادگستری امور آموزشی بر اساس پروانه کارشناسی وظیفه اظهارنظر در خصوص تطبیق وضعیت آموزشی با قوانین و مقررات ناظر بر آن را برعهده دارد

 

·         کارشناسان رسمی دادگستری در رشته امور آموزشی در چه موضوعاتی اظهار نظر می‌کنند؟

اصلی ترین حوزه های تخصصی کارشناس امور آموزشی موارد زیر است:

 

o        اظهارنظر در خصوص تطبیق وضعیت آموزشی با قوانین و مقررات ناظر بر آن

معرفی کارشناسان رسمی دادگستری رشته امور آموزشی

در جدول زیر لیست مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری رشته امور آموزشی به تفکیک رشته و استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در جداول زیر آمده است. لازم بذکر است لیست منتشر شده، به احتمال زیاد کامل نیست و بر اساس جدول منتشره توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان‌های ذکر شده در فوق در حال تکمیل و بروزرسانی جداول هستیم. در صورتی که کارشناس رسمی دادگستری امور آموزشی هستید و علاقمند به همکاری با این گروه هستید، فرم صفحه همکاری را تکمیل و ارسال فرمائید.

کارشناسان همکار این دفتر متشکل از اعضاء کانون کارشناسان رسمی دادگستری، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و ماده 27 سازمان نظام مهندسی و کارشناسان تجربی رشته امور آموزشی می‌باشند.

برای آشنایی با گروه کارشناسان رسمی دادگستری در رشته امور آموزشی، می‌توانید با کلیک روی لینک تصویر و یا با استفاده از منوی سایت خدمات این دفتر را ملاحظه فرمایید.

همچنین برای اطلاع از با جزئیات فعالیت‌‌ها و شرح کامل صلاحیت‌های کارشناسان رسمی دادگستری امور آموزشی، می‌توانید صفحه صلاحیت‌ها و توضیحات را ملاحظه فرمائید.

جهت دریافت خدمات کارشناسی با شماره تماس های مندرج در این سایت تماس حاصل فرمائید. یا مشاوره تخصصی در موضوعات مرتبط با رشته کارشناسی امور آموزشی که در مطالب این سایت درج شده است، ابتدا با مطالعه صفحه مشاوره و اطلاع از زمان و هزینه مشاوره و نحوه تعیین وقت، اقدام به پرداخت هزینه در صفحه پرداخت نموده و پس از ارسال فیش، شماره تماس و زمان تعیین شده از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

لیست نام و نام خانوادگی و نشانی و مشخصات اعضای

کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

کارشناس رسمی دادگستری رشته امور آموزشی

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

شماره پروانه

استان حوزه قضایی

شهر حوزه قضایی

آدرس موسسه

1

فوزیه

الهام پور

6264

خوزستان

دزفول

دزفول-خ جهاد-تقاطع افرینش-پلاک222

2

احد

باقرزاده

1841

تهران

تهران

 

3

غلامرضا

بخشی موحد

5751

اصفهان

کاشان

کاشان خ امیرکبیر مجتمع فرهنگیان نیلوفر4 پ12

4

عبداله

جعفر علی جاسی

848

تهران

تهران

 

5

ابراهیم

حلاجیان

4176

تهران

تهران

میدان ولیعصر ساختمان تجاری ایرانیات طبقه نهم واحد 12

6

رحمان

عزیزی

6486

آذربایجانغربی

میاندوآب

میاندواب-خ ساحلی12متری-شهیدافشاری

7

نادرقلی

قورچیان

849

تهران

تهران

 

8

حبیب اله

مجیدی ذوالبنین

1260

تهران

تهران

 

9

سیدمحمدصادق

مهدوی

1259

تهران

تهران

 

10

سید حسین

نوربخش

5684

اصفهان

اصفهان

اصفهان-خ مسجدسید-کوی19-کوچه گلزیها-منزل چهارم سمت راست-پلاک7