کانون کارشناسان رسمی دادگستری رشته کارشناسی آبزیان و شیلات

موضوع پر اهمیت در امر ارجاع کار به کارشناس، در ابتدا سابقه، تجربه، شناخت و آشنایی به حوزه تخصصی کارشناس است، چون کارشناس رسمی دادگستری آبزیان و شیلات برای ورود به این حوزه حداقل باید دارای لیسانس یا مدرک کارشناسی مهندسی عمران را دارا باشد ولی برخی از کارشناسان دارای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری یا دارای مدارک دوره‌های تخصصی دیگری نیز هستند، که در دفترچه یا عناوین صلاحیت‌های کارشناسی منعکس نمی‌گردد لذا ضرورت دارد قبل از رجوع به کارشناس در امور تخصصی یا ویژه ضمن تحقیق در این رابطه از تسلط وی به آن امر مطلع شوید، میتوانید در این خصوص نیز از خدمات این دفتر به صورت تلفنی یا کتبی استفاده نمایید.کارشناس رسمی دادگستری رشته شیلات

 

کارشناس رسمی دادگستری آبزیان و شیلات کیست؟

کارشناسان رسمی دادگستری در رشته آبزیان و شیلات شخص متخصصی است که با دارا بودن دانشنامه یا مدارک تحصیلی یا مدارج تجربی یا سابقه کار اقدام به شرکت در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته آبزیان و شیلات که توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به طور سالیانه برگزار می‌شود شرکت نموده و پس از قبولی و گذراندن دوره کارآموزی و اتیان سوگند، پروانه کارشناسی رسمی آبزیان و شیلات را دریافت نموده و در چارچوب رشته قبولی و صلاحیت‌ها احراز شده خدمات کارشناسی به محاکم یا سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی یا دولتی ارائه می‌نماید. از موضوع کارشناسی  "ارزیابی و تعیین خسارت وارده به محصولات و فرآورده‌های ماهیها و سایر آبزیان " به عنوان مهم‌ترین صلاحیت رشته آبزیان و شیلات که بیشترین ارجاع به کارشناس دارد، می‌توان نام برد.

بطور خلاصه: کارشناس رسمی دادگستری آبزیان و شیلات بر اساس پروانه کارشناسی وظیفه ارزیابی و تعیین خسارت وارده به محصولات و فرآورده‌های ماهیها و سایر آبزیان را برعهده دارد

 

·         کارشناسان رسمی دادگستری در رشته آبزیان و شیلات در چه موضوعاتی اظهار نظر می‌کنند؟

اصلی ترین حوزه های تخصصی کارشناس آبزیان و شیلات موارد زیر است:

o        ارزیابی و تعیین خسارت وارده به انواع ماهیها و سایر آبزیان

o        ارزیابی و تعیین خسارت وارده به محصولات و فرآورده‌های ماهیها و سایر آبزیان

o        ارزیابی و تعیین خسارت وارده به وسائل و تجهیزات متعارف پرورش و صید ماهیها و سایر آبزیان

o        ارزیابی و کارشناسی شناخت کاربرد جیره‌های غذائی ماهیها و سایر آبزیان و برآورد خسارت وارده به آنها

o        کارشناسی شناخت کاربرد بیماریهای ماهیها و سایر آبزیان و تعیین خسارت وارده ناشی از شرایط زیست محیطی و صیادی

معرفی کارشناسان رسمی دادگستری رشته آبزیان و شیلات

در جدول زیر لیست مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری رشته آبزیان و شیلات به تفکیک رشته و استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در جداول زیر آمده است. لازم بذکر است لیست منتشر شده، به احتمال زیاد کامل نیست و بر اساس جدول منتشره توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان‌های ذکر شده در فوق در حال تکمیل و بروزرسانی جداول هستیم. در صورتی که کارشناس رسمی دادگستری آبزیان و شیلات هستید و علاقمند به همکاری با این گروه هستید، فرم صفحه همکاری را تکمیل و ارسال فرمائید.

کارشناسان همکار این دفتر متشکل از اعضاء کانون کارشناسان رسمی دادگستری، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و ماده 27 سازمان نظام مهندسی و کارشناسان تجربی رشته آبزیان و شیلات می‌باشند.

برای آشنایی با گروه کارشناسان رسمی دادگستری در رشته آبزیان و شیلات، می‌توانید با کلیک روی لینک تصویر و یا با استفاده از منوی سایت خدمات این دفتر را ملاحظه فرمایید.

همچنین برای اطلاع از با جزئیات فعالیت‌‌ها و شرح کامل صلاحیت‌های کارشناسان رسمی دادگستری آبزیان و شیلات، می‌توانید صفحه صلاحیت‌ها و توضیحات را ملاحظه فرمائید.

جهت دریافت خدمات کارشناسی با شماره تماس های مندرج در این سایت تماس حاصل فرمائید. یا مشاوره تخصصی در موضوعات مرتبط با رشته کارشناسی آبزیان و شیلات که در مطالب این سایت درج شده است، ابتدا با مطالعه صفحه مشاوره و اطلاع از زمان و هزینه مشاوره و نحوه تعیین وقت، اقدام به پرداخت هزینه در صفحه پرداخت نموده و پس از ارسال فیش، شماره تماس و زمان تعیین شده از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

لیست نام و نام خانوادگی و نشانی و مشخصات اعضای

کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

کارشناس رسمی دادگستری رشته آبزیان و شیلات

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

شماره پروانه

استان حوزه قضایی

شهر حوزه قضایی

آدرس موسسه

1

صدیقه

الطافی

2887

فارس

شیراز

شیراز بلوار امیرکبیر خ شهید عناری کوچه 7 پ 229

2

امیر

قلی زاده عسکر

5042

مازندران

محمودآباد

امل خ ایت اله طالب املی دریای43 پ42