مقالات سایت
دسته بندی مقالات
مقالات سایت
دسته بندی مقالات

 کارشناس رسمی دادگستری

کارشناس رسمی دادگستری

کارشناس رسمی دادگستریمهندسین ، وکلا و کارشناسان رسمی

همکاران این مجموعه با تخصص های ذیل گرد هم آمده اند:


•    اساتید دانشگاه
•    کارشناسان رسمی دادگستری
•    وکلاء پایه یک دادگستری
•    اعضاء پایه یک سازمان نظام مهندسی
•    بازرسان متخصص جوشکاری
•    مهندسین مشاور پایه یک  معماری و شهر سازی
•   وکلا و مهندسین با تحصیلات دانشگاهی فوق لیسانس و دکتری

در راستای توسعه خدمات کارشناسی و همچنین ارتقاء سطح کمی و کیفی در حوزه کارشناسان رسمی دادگستری گروه ما از مهندسان، کارشناسان، وکلاء و اساتید دانشگاه‌های کشور تشکیل است. ارزیابی دقیق در امر کارشناسی، تعامل سازنده با نهاد‌ها و ارگان‌های مختلف و ارائه خدمات کارشناسی در سطح کشور و حتی مسائل بین المللی گروه ما را مفتخر به اعتباری در سطح کشور و منطقه نموده است که جزء با تعامل و ایجاد فضای پیشرفت برای همکارانمان و همچنین تعهد و مسئولیت پذیری آن‌ها ممکن نبود.

با توجه به این که هنوز محدودیت‌ها و خلاء‌های اساسی در این زمینه متوجه امر کارشناسی است از این رو تلاش ما کماکان بر ارتقاء سطح کیفی کارشناسی و ارائه خدمات و همچنین گسترش حوزه کاری در بعد جغرافیایی آن است. از این رو با ایجاد فضایی که ضامن پیشرفت، کارشناسان، وکلاء و مهندسان است تلاش در بهبود وضعیت خود داریم و با شناسایی مهندسان و کارشناسان مجرب در سطح کشور دایره همکاری خود را گسترش خواهیم داد.

ارزیابی‌های موفق در حوزه حسابداری و اقتصادی و بازرگانی و همچنین حسن شهرت در زمینه فنی مهندسی و ساختمان در کنار خدمات مربوط به مهاجرت ما، که بخش عمده‌ای از فعالیت‌های گروه را تشکیل می‌دهد بخشی از افتخاراتی است که با تلاش همکارانمان به دست آمده است.

حل مسائل حقوقی و فنی در زمینه‌های چون قراداد‌های بین المللی و بازرگانی و همچنین انجام امور مهاجرت و حل مشکلات مهاجران هم بخشی از خدمات کارشناسان و وکلاء ماست که نقطه اطمینانی برای متقاضیان این حوزه در کشور ایجاد کرده است.

همکاران ما در ساعات اداری از طریق شماره تلفن‌های موجود اقدام به بررسی درخواست‌کارشناسی نموده و در کمترین زمان ممکن موضوع را به کارشناس مربوطه ارجاع می‌دهند تا از هرگونه اتلاف وقتی جلوگیری شود. از سوی دیگر از طریق ایمیل و فکس نیز بخشی از درخواست‌های عمده شهروندان و نهاد‌ها مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت و در صورت لزوم نیز کارشناسان ما در دفتر مرکزی آماده ارائه خدمات به شهروندان و نهاد‌ها و شرکت‌های مختلف هستند.
No Internet Connection