مقالات سایت
دسته بندی مقالات
مقالات سایت
دسته بندی مقالات

 

دفترچه آزمون کارشناس رسمی دادگستری سال ۱۳۹۸

برای اطلاع از نحوه برگزاری آزمون روی تصویر کلیک کنید

دفترچه مذکور فقط بدلیل تماسهای مکرر مراجعین و اطلاع رسانی درج شده است و این دفتر خدماتی در رابطه با آزمون ندارد لذا سوالات خود را با شماره تماسهای مندرج در روی جلد دفترچه طرح نمایید.

دفترچه راهنمای آزمون های کارشناسان رسمی دادگستری

دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون های کارشناسان رسمی دادگستری

کانون کارشناسان رسمی دادگستری

مرکز وکلاء و کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه

جهت تسهیل در دسترسی به منابع آزمون با امکان دانلود رایگان در این سایت قرار داده شده است

دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون های کارشناسان رسمی دادگستری

گروه کارشناسان رسمی دادگستری

فقط خدمات کارشناسی ارائه می نماید و مرجع برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

شورایعالی کارشناسان رسمی دادگستری

 مرکز وکلاء و کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه

می باشد شماره تماس آنها در این بخش درج شده است

کانون کارشناسان رسمی دادگستری

 کارشناس رسمی دادگستری

کارشناس رسمی دادگستری

کارشناس رسمی دادگستری

 نمونه سؤالات سال‌های قبل آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

جذب کارشناسان خبره با پنج سال سابقه کار در زمینه رشته تحصیلی مرتبط یا پانزده سال در زمینه کاری با رشته تحصیلی غیرمرتبط معمولاً بر مبنای نیاز، توسط دو مرجع برگزار می‌شود. مرجع نخست کانون کارشناسان رسمی دادگستری وابسته به شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری و مرجع دوم مرکز امور مشاوران، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه است. رشته‌های این دو مرجع تفاوت‌ها و شباهت‌هایی با هم دارد ولی آزمون آنها به صورت کاملاً مجزا و با سؤالات کاملاً متفاوت انجام می‌شود.

برای قرار گرفتن در سمت کارشناسان رسمی دادگستری یکی از مسائل مهم  و اساسی، پاسخ‌گویی به سؤالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری است. در این امتحان بسته به رشته تخصصی متقاضی سؤالات مختلف و گوناگونی مطرح می‌شود که برای جواب دادن به آنها باید دو شرط رعایت شود. شرط اول اینکه منابع مرتبط به خوبی مطالعه شود و شرط دوم اینکه سؤالات مربوط به سال‌های گذشته به بهترین شکل ممکن مطالعه و درک شده باشد.

دسترسی به بهترین منابع برای مطالعه در زمینه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری به هیچ وجه کار سخت و دشواری نیست. لازم کار این است که با مشاوران زبده و باتجربه ما آشنا شوید. این افراد به شما پیشنهاد می‌دهند که برای قبولی در امتحان مذکور، حتماً سؤالات سال‌های قبل آزمون کارشناسان رسمی دادگستری را در نظر داشته باشید. یکی از رموز موفقیت در این سنجش، همین مطلب است.

آخرین باری که امتحان مورد بحث توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری (شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری) برگزار شد، سال 1390 بوده است و آخرین سال برگزاری آزمون توسط مرکز مشاوران، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه سال 1393 بوده است. برای دریافت نمونه سؤالات شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری به لینک مربوطه در وب سایت و نمونه سؤالات مرکز مشاوران، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه به لینک مربوطه در وب سایت مراجعه نمایید.

مشاوران ما با بررسی و ریزبینی و به شکلی کاملاً کارشناسی و موشکافانه به پاسخ‌گویی به نمونه سؤالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری پرداختند و تلاش کردند که تمامی نمونه سؤالات را موجود را استخراج کنند، پاسخ کامل تستی و تشریحی مربوط به سؤالات را تهیه کنند و در اختیار داوطلبان هر رشته قرار دهند. هدف ما آن است که تمامی زوایای پیدا و پنهان سنجش مذکور برای متقاضیان روشن شود تا بدون هیچ‌گونه ابهام و استرسی بتواند در جلسه آزمون شرکت کنند و بهترین نتیجه ممکن را برای خود رقم بزنند.

نمونه سؤالات مربوط به امتحان مورد بحث در سال‌های 72، 74، 75، 77، 78، 79، 81، 84، 86، 88 و 90 و مربوط به شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری و در سال‌های 80، 81، 83، 85، 86، 90 و 93 توسط مشاوران متبحر ما بررسی و پاسخ تستی و تشریحی آن تهیه شده است. برای شناخت متقاضیان از نحوه برگزاری این امتحان، نمونه سؤالات رایگان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری از طریق لینک مربوطه در وب سایت قابل دسترسی است و متقاضیان می‌توانند از آن در جهت موفقیت خود استفاده نمایند.

در صورتی که نیاز به نمونه سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال‌های گذشته دارید و یا می‌خواهید دفترچه امتحان جدید کارشناسان را به صورت رایگان دانلود کنید می توانید به دفترچه راهنمای آزمون کارشناسان رسمی دادگستری مراجعه نمایید.

No Internet Connection