مقالات سایت
دسته بندی مقالات
مقالات سایت
دسته بندی مقالات

 کارشناس رسمی دادگستری

کارشناس رسمی دادگستری

کارشناس رسمی دادگستری


مهندسین مشاور یا اعضاء سازمان نظام مهندسی

پیگیری امور مرتبط با ساخت و ساز به عنوان نماینده امور مهندسی یا وکیل مالک :

* تشکیل پرونده اخذ پروانه ساختمانی
* اخذ خدمات مهندسی از مهندسین مشاور در زمینه طراحی مهندسی
* اخذ خدمات مهندسی از اعضاء سازمان نظام مهندسی در زمینه نظارت
* اخذ خدمات مهندسی از پیمانکاران معتبر جهت اجرا
* پیگیری اخذ گواهی عدم خلاف و پایان کار ملک

در حوزه ساخت‌ و ساز و انجام امور مربوط به املاک، آشنایی با روند‌های مربوط به انجام امور و اخذ پروانه‌ ساختمان و مجوز‌ها بر اساس مقررات شهری عملی است که در صورت آشنایی و آگاهی کافی در روند اداری و بروکراتیک آن می‌توان انتظار داشت که وقت و هزینه کمتری صرف موارد مذکور شود. از سوی دیگر همواره پروژه‌ها با نظارت کارشناسان و مهندسان صورت می‌گیرد و از مرحله طراحی تا تحویل باید توسط مهندسان معتبر مورد تایید واقع شود.

از این رو با توجه تداخل این فرآیند‌ها و یکپارچکی آن‌ها گروه مهندسات و مشاوران ما خدماتی را به صورت ترکیبی به افراد و ارگان‌ها ارائه می‌دهند تا انجام یک پروژه را از مرحله ابتدایی آن زیر نظر داشته باشند. از سوی دیگر در صورت بروز مشکل هر یک از این فرآیند‌های اداری و یا کارشناسی به صورت تفکیک شده نیز ارائه داده می‌شود.

بنابراین امور مربوط به ساخت و ساز توسط وکلا و کارشناسان ما به عنوان نماینده قانونی صورت می‌گیرد و پس از اخذ مجوز و پروانه‌های لازمه اقدام به طراحی سازه‌ مورد نظر می‌نمایند. این امر توسط کارشناسان عمران، معماری، راه و ساختمان با داده‌هایی که از مهندسان شهر‌سازی دریافت می‌کنند صورت می‌گیرد. بنابراین تمامی امور مربوط به مقررات و استاندارد‌ها در نظر گرفته می‌شود تا از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری شود.

در روند اجرای ساختمان نیز از کارشناسان امور ثبتی، نقشه برداری جهت بررسی وضعیت ملک و همچنین انجام امور مربوط به نقشه برداری قبل و حین اجرای سازه، فونداسیون و غیره استفاده می‌شود و همچنین در خصوص مقاومت سازه‌ها و ارتباط آن با منطقه مورد ساخت و همچنین طراحی ساختمان تصمیمی متناسب اتخاذ می‌شود.

نظارت بر امور پیمانکاران جهت صدور گواهی پایان کار، نظارت بر فرآیند ساخت و مقاومت ساختمان و همچنین ارزیابی صورت وضعیت‌های ساختمانی، اخذ گواهی عدم خلاف و اموری از این قبیل توسط کارشناسان ما صورت خواهد گرفت. در صورت نیاز به کارشناس و یا مشاوره در این خصوص می‌توانید با شماره تلفن‌های موجود تماس حاصل نمائید.

No Internet Connection