مقالات سایت
دسته بندی مقالات
مقالات سایت
دسته بندی مقالات

PersianTurkishArabicRussianGermanUK_englishUS_englishSwedishFrench


مهندسین مشاور یا اعضاء سازمان نظام مهندسی

پیگیری امور مرتبط با ساخت و ساز به عنوان نماینده امور مهندسی یا وکیل مالک :

* تشکیل پرونده اخذ پروانه ساختمانی
* اخذ خدمات مهندسی از مهندسین مشاور در زمینه طراحی مهندسی
* اخذ خدمات مهندسی از اعضاء سازمان نظام مهندسی در زمینه نظارت
* اخذ خدمات مهندسی از پیمانکاران معتبر جهت اجرا
* پیگیری اخذ گواهی عدم خلاف و پایان کار ملک

در حوزه ساخت‌ و ساز و انجام امور مربوط به املاک، آشنایی با روند‌های مربوط به انجام امور و اخذ پروانه‌ ساختمان و مجوز‌ها بر اساس مقررات شهری عملی است که در صورت آشنایی و آگاهی کافی در روند اداری و بروکراتیک آن می‌توان انتظار داشت که وقت و هزینه کمتری صرف موارد مذکور شود. از سوی دیگر همواره پروژه‌ها با نظارت کارشناسان و مهندسان صورت می‌گیرد و از مرحله طراحی تا تحویل باید توسط مهندسان معتبر مورد تایید واقع شود.

از این رو با توجه تداخل این فرآیند‌ها و یکپارچکی آن‌ها گروه مهندسات و مشاوران ما خدماتی را به صورت ترکیبی به افراد و ارگان‌ها ارائه می‌دهند تا انجام یک پروژه را از مرحله ابتدایی آن زیر نظر داشته باشند. از سوی دیگر در صورت بروز مشکل هر یک از این فرآیند‌های اداری و یا کارشناسی به صورت تفکیک شده نیز ارائه داده می‌شود.

بنابراین امور مربوط به ساخت و ساز توسط وکلا و کارشناسان ما به عنوان نماینده قانونی صورت می‌گیرد و پس از اخذ مجوز و پروانه‌های لازمه اقدام به طراحی سازه‌ مورد نظر می‌نمایند. این امر توسط کارشناسان عمران، معماری، راه و ساختمان با داده‌هایی که از مهندسان شهر‌سازی دریافت می‌کنند صورت می‌گیرد. بنابراین تمامی امور مربوط به مقررات و استاندارد‌ها در نظر گرفته می‌شود تا از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری شود.

در روند اجرای ساختمان نیز از کارشناسان امور ثبتی، نقشه برداری جهت بررسی وضعیت ملک و همچنین انجام امور مربوط به نقشه برداری قبل و حین اجرای سازه، فونداسیون و غیره استفاده می‌شود و همچنین در خصوص مقاومت سازه‌ها و ارتباط آن با منطقه مورد ساخت و همچنین طراحی ساختمان تصمیمی متناسب اتخاذ می‌شود.

نظارت بر امور پیمانکاران جهت صدور گواهی پایان کار، نظارت بر فرآیند ساخت و مقاومت ساختمان و همچنین ارزیابی صورت وضعیت‌های ساختمانی، اخذ گواهی عدم خلاف و اموری از این قبیل توسط کارشناسان ما صورت خواهد گرفت. در صورت نیاز به کارشناس و یا مشاوره در این خصوص می‌توانید با شماره تلفن‌های موجود تماس حاصل نمائید.

No Internet Connection